Ośrodek Szkoleniowy Stachlewski

logo-Ośrodek Szkoleniowy Stachlewski
Firma działa na rynku od 2008 roku i szkoli kandydatów na kierowców w zakresie wszystkich kategorii prawa jazdy.

Prowadzi też szkolenia zawodowe dla kierowców wykonujących transport drogowy (szkolenia okresowe) jak i kierowców którzy chcą rozpocząć pracę jako kierowca zawodowy (Kwalifikacja wstępna pełna i przyśpieszona)

Galeria zdjęć

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Problemy związane z interpretacją przepisów Prawa o ruchu drogowym, szkolenia kierowców zawodowych, kursy prawa jazdy

Opis firmy

Ośrodek Szkoleniowy Stachlewski powstał w 2008 roku, przywołany do funkcjonowania przez Dariusza Stachlewskiego - instruktora nauki jazdy, techniki jazdy z 25-letnim doświadczeniem oraz posiadającego uprawnienia egzaminatora.

Firma rozpoczęła swoją działalność szkoląc kandydatów na kierowców w zakresie prawa jazdy kat B i tylko z 1 pojazdem. Na dzisiejszy dzień prowadzimy szkolenia w zakresie wszystkich kategorii prawa jazdy oraz szkolenia dla kierowców zawodowych (szkolenia okresowe i kwalifikacja wstępna pełna i przyśpieszona).

Do dyspozycji naszych klientów mamy 19 pojazdów różnych marek. Działamy na terenie województwa mazowieckiego i łódzkiego.

Zainteresowania psychologią, zarządzaniem stresem i emocjami pozwalają nam inaczej podchodzić do naszych klientów, prowadząc ich przez cały etap szkolenia, aż do egzaminu państwowego jak dziecko (na wesoło i bez lęków). Zatrudnieni u nas instruktorzy to osoby z powołania potrafiący przekazać swoją wiedzę i umiejętności w sposób ciekawy i bezstresowy.

Świadczą o tym setki komentarzy na różnych stronach branżowych jak i w googlach. Klienci chętnie polecają nas swoim znajomym oraz wracają przyprowadzając swoje pociechy, które osiągnęły już wiek zezwalający im na rozpoczęcie kursu.

Osoba do kontaktu:

Dariusz Stachlewski

Adres:

Staszica 23a
96-500 Sochaczew

Dane firmy:

Ośrodek Szkoleniowy Stachlewski
Staszica 23a
96-500 Sochaczew
NIP: 8371070996
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl