GREMAX Grzegorz Jędrzejczyk

logo-GREMAX Grzegorz Jędrzejczyk
Firma GREMAX zajmuje się zagospodarowaniem oraz utrzymaniem terenów zielonych publicznych oraz prywatnych, odśnieżaniem oraz od roku 2020 także obsługą boisk piłkarskich tj. pielęgnacją poprzez zabiegi wertykulacji i piaskowania.

Galeria zdjęć

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Pielęgnacja ogrodu, budowa ogrodu,

Opis firmy

Rzetelność, terminowość, profesjonalizm oraz indywidualne podejście do potrzeb klienta to główne zalety naszej firmy.

Oferujemy Państwu szeroko rozumiane usługi ogrodnicze, brukarskie, transportowe czy odśnieżanie terenów. Głównym profilem działalności firmy jest kompleksowa obsługa terenów zielonych. Nasz zespól składa się z wysoce wykwalifikowanych pracowników, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie.

Dzięki temu oraz naszej polityce jakości możemy cieszyć się zaufaniem wielu Naszych klientów w kraju jak i poza jego granicami tj. Czechy, Austria, Niemcy.

Osoba do kontaktu:

Grzegorz Jędrzejczyk

Adres:

Gagarina 52
43-300 Bielsko - Biała

Dane firmy:

GREMAX Grzegorz Jędrzejczyk
Bielsko - Biała, Gagarina 52
43-300 Bielsko -Biała
NIP: 9372471019
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl