SOFIC waterlife technology

logo-SOFIC waterlife technology
Zamiłowanie do morza i wody łączymy z inżynierią, doświadczeniem i nowoczesnymi rozwiązaniami. Jesteśmy inkubatorem pomysłów, projektów i produktów.

Projektujemy, prototypujemy i budujemy łodzie oraz inne wyroby kompozytowe. Wprowadziliśmy na rynek markę innowacyjnych piwniczek ogrodowych piwniczki.pl oraz domów na wodzie houseboaty Float.

Galeria zdjęć

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

rozwój startupu, potencjał typów osobowości, wszelkie kwestie morsko-jachtowe, biznes i wiara

Opis firmy

Projektowanie.
Projektujemy łodzie o napędzie mechanicznym- turystyczne oraz robocze, katamarany i domy na wodzie. Działamy w pełnym zakresie- począwszy od projektu wstępnego i designerskiego.

Traktujemy ten etap poważnie, świadomi tego, że klienci dzisiaj nie kupują wprost jachtu- ale przeżycie, które na nim doświadczają. Dobry design sprzedaje, a potem utrzymuje ekscytację klienta.

Dalszy etap projektu technicznego wykonujemy skrupulatnie dbając o technologiczną i ekonomiczną stronę przyszłej produkcji. Wspieramy naszych klientów również w procedowaniu certyfikacji czy uzyskania świadectwa klasy, wykonujemy analizy stateczności.

Prototypowanie.

Wykonujemy kopyta CNC, formy oraz testowe wyroby. Z usług naszej prototypowni skorzystało już kilku znanych graczy na rynku jachtowym. Efektem jej działań jest również wdrożenie kompozytowej piwniczki ogrodowej.

Wykonawstwo.
Wykonujemy pojedyncze i małoseryjne budowy łodzi oraz innych wyrobów kompozytowych.

Zapraszamy na www.sofic.pl oraz na strony naszych marek:

Houseboaty FLOAT waterilving solutions: www.float.com.pl

Kompozytowe innowacyjne piwniczki ogrodowe: www.piwniczki.pl

Nasze bestsellery:
- piwniczki ogrodowe
- kopyta cnc
- jednostkowe projekty i budowy katamaranów rybackich

Osoba do kontaktu:

Jan Sowa

Adres:

Skrzeszewo Żukowskie 117
83-331 Żukowo

Dane firmy:

SOFIC waterlife technology
Skrzeszewo Żukowskie 117
83-331 Żukowo
NIP: 9571080445
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl