SELL LIFT Marek Wojakowski

logo-SELL LIFT Marek Wojakowski
Firma SELL LIFT została utworzone w 1990 roku przez Janusza Wojakowskiego jako F.H.U. SELL.

Od 1996 rozpoczęliśmy sprzedaż i serwis wózków widłowych i paletowych tym samym zapewniając funkcjonalność sprzętów i brak przestojów w pracy na terenie Radomska i okolic.

Specjalizujemy się głównie w sprzedaży oraz serwisie wózków widłowych i paletowych.

Galeria zdjęć

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Wsparcie techniczne w przypadku wózków widłowych, paletowych, dodatkowe informacje o nowościach i innowacjach na rynku techniki magazynowej, porady przy zakupie sprzętu magazynowego, porady w doborze części do wózków, czy też osprzętów, zmiany w przepisach UDT

Opis firmy

Ponad 30 lat istnienia to okres stałego i zrównoważonego rozwoju, poszerzania oferty oraz bazy dostawców i odbiorców, w którym wypracowaliśmy sobie jedno z czołowych miejsc na rynku wózków widłowych, zarówno nowych, jak i używanych.

Dynamika rozwoju, fachowość oraz profesjonalizm naszej firmy został doceniony przez wielu naszych klientów. Oferujemy również przygotowanie dokumentacji niezbędnej do zgłoszenia wózków widłowych w Urzędzie Dozoru Technicznego.
Prowadzimy comiesięczne wpisy do dzienników konserwacji oraz resurs wózków widłowych. W zależności od potrzeb Klienta, specyfiki jego pracy, uwarunkowań magazynu i ilości maszyn pracujących w jego zakładzie oferujemy szeroki wachlarz usług serwisowych.
Naszym atutem jest szybka reakcja na zgłoszoną awarię w większości przypadków uruchamiamy, bądź naprawiamy wózek tego samego dnia. Wykwalifikowani serwisanci, oryginalne części zamienne i dokładny sprzęt diagnostyczny gwarantują wysoką jakość przeprowadzonej naprawy lub przeglądu.

Jesteśmy również autoryzowanym dystrybutorem wózków widłowych i paletowych marki EP Equipment. To wysokiej jakości wózki wyposażone w baterie LI-ION (bezobsługowe). W ofercie posiadamy również akcesoria, osprzęty, części i chemię do wózków widłowych.

Osoba do kontaktu:

Marek Wojakowski

Adres:

Amelin 43
97-500 Radomsko

Dane firmy:

SELL LIFT Marek Wojakowski
Amelin 43
97-500 Radomsko
NIP: 7722314214
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl