GO ROPES GROUP SP. Z O. O.

logo-GO ROPES GROUP SP. Z O. O.
Firma GO ROPES GROUP powstała z pasji do pracy w dostępie linowym i jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na dobrej jakości szkolenia w branży wysokościowej oraz morskich farm wiatrowych.

Jako suplement oferty prowadzimy sprzedaż najlepszego sprzętu ochraniającego przed upadkiem z wysokości (Środki Ochrony Indywidualnej) w atrakcyjnych cenach.

Klientom, którzy myślą o optymalizacji stanów magazynowy oferujemy również wynajem sprzętu do pracy w środowisku morskim (kombinezony, kamizelki, lokalizatory).

Galeria zdjęć

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

GO ROPES chętnie doradzi jak prawidłowo i bezpiecznie pracować na wysokości oraz w branży turbin wiatrowych.

Opis firmy

GO ROPES GROUP działa na rynku od lutego 2020 roku. Dynamiczny rozwój i wysoka jakość oferowanych usług pozwala nam stale poszerzać naszą ofertę szkoleniową. Trzonem naszego biznesu są właśnie szkolenia do pracy na wysokości w dostępie linowym IRATA oraz szkolenia dopuszczające do pracy przy turbinach wiatrowych GWO.

Dodatkowo, prowadzimy sprzedaż B2B oraz B2C sprzętu do pracy na wysokości uznanych światowych producentów. Są to między innymi kaski, uprzęże, urządzenia asekuracyjne, urządzenia zjazdowe - tak zwane Środki Ochrony Indywidualnej.

Wszystkim naszym klientom i nie tylko oferujemy również możliwość wykonania rocznej inspekcji posiadanych Środków Ochrony Indywidualnej. Nasi pracownicy posiadają odpowiednie certyfikaty i są osobami kompetentnymi do wykonywania takich inspekcji.

Dodatkowo, klienci z branży morskiej OFFSHORE mogą u nas wypożyczyć sprzęt niezbędny do pracy w środowisku morskim. Koszty zakupu oraz serwisu kombinezonów, kamizelek i lokalizatorów można bardzo łatwo zoptymalizować dzięki wynajmowi.

Osoba do kontaktu:

Mateusz Archacki

Adres:

Jabłoniowa 64
80-175 Gdańsk

Dane firmy:

GO ROPES GROUP SP. Z O. O.
Jabłoniowa 64
80-175 Gdańsk
NIP: 9571116982
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl