LIFT PROFIL

logo-LIFT PROFIL
Każdego dnia przenosimy problemy naszych klientów na inny poziom poprzez profesjonalne, precyzyjne doradztwo w zakresie dobór urządzeń w taki sposób, aby spełniały oczekiwania naszych klientów.

Mówiąc krótko sprzedajemy windy na miarę twoich potrzeb i zgodnych z Twoimi wymaganiami a dodatkowo zapewniamy serwis tych urządzeń na terenie całej Polski.

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Pomijając kwestie techniczne z branży w której działam, od kilu lat intensywnie uczę się jak zbudować skuteczny, zmotywowany i zaangażowany zespół sprzedawców w branży technicznej.

Przeprowadziłem wiele testów i eksperymentów w firmie i mogę podzielić się doświadczeniem, co umie działa a co nie zadziałało, zaczynając od rekrutacji i ustalenia kompetencji osób zadając sobie pytanie „do czego one się tak naprawdę nadają?” po różne formy zatrudnienia i różne sposoby wynagrodzeń.

Przez tych parę lat prowadzenia działalności poznałem jak prowadzi się działalność jednoosobową spółkę cywilną, spółkę jawną oraz spółkę z o.o. i na tą chwilę spółkę komandytową, więc mogę odpowiedzieć na parę pytań z zakresu prowadzenia działalności.

Opis firmy

PROJEKTOWANIE - MONTAŻ - SERWIS - WIND OSOBOWYCH I TOWAROWYCH NA TERENIE CAŁEJ POLSKI

Osoba do kontaktu:

-

Adres:

Zaciszna 12
42-202 Częstochowa

Dane firmy:

LIFT PROFIL
Zaciszna 12
42-202 Częstochowa
NIP: 9492217306
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl