Zino Sp. z o.o.

logo-Zino Sp. z o.o.
Zino to hurtownia materiałów budowlanych, która od 30 lat działa na rynku Mazowieckim.

Jesteśmy dostawcą materiałów budowlanych i wykończeniowych. Naszą siłą jest wysoka specjalizacja i stała dostępność towarów. Specjalizujemy się w systemach ociepleń, hydroizolacji, izolacji akustycznej, systemach suchej zabudowy. Sprzedajemy kleje, grunty, farby, lakiery, narzędzia i różnego rodzaju taśmy.

Obsługa klienta odbywa się w dwóch hurtowniach (Marki i Józefów) oraz w sklepach stacjonarnych (Ursus, Łomianki, Ząbki, Nadarzyn, Józefów), zapraszamy też do zakupów w sklepie franczyzowym w Mińsku Mazowieckim i sklepie internetowym.

Galeria zdjęć

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Pomożemy w wyborze technologii budowlanej, wycenie inwestycji, możemy zapewnić regularne dostawy materiałów w korzystnych cenach zgodnie z harmonogramem prac na budowie.

Opis firmy

Zino jest firmą rodzinną. Obecnie jesteśmy w trakcie procesu sukcesji. Trzon naszej kadry stanowią pracownicy, którzy w Zino pracują od samego początku.

Działamy od 1992 roku. Od początku naszej działalności rozbudowujemy sieć własnych magazynów hurtowych i punktów sprzedaży. Naszym zasięgiem obejmujemy aglomerację warszawską i powiaty ościenne.

W tej chwili zapraszamy do naszego centrum dystrybucyjnego w Markach, hurtowni w Józefowie oraz do składów budowlanych w Ząbkach, Ursusie, Nadarzynie, Łomiankach, Mińsku Mazowieckim.

Zapraszamy Państwa do współpracy przy realizacji inwestycji o różnej wielkości. Pracująca z nami od lat wysoko wykwalifikowana kadra, pomoże prawidłowo wycenić Państwa zapotrzebowanie i podpowie właściwe technologie. Po zakupie towar dowieziemy własnym transportem.

Osoba do kontaktu:

Agata Zinów

Adres:

Okólna 38A
05-270 Marki

Dane firmy:

Zino Sp. z o.o.
Okólna 38A
05-270 Marki
NIP: 5242476720
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl