Xanadu Galeria i Dom Aukcyjny

logo-Xanadu Galeria i Dom Aukcyjny
Xanadu Galeria i Dom Aukcyjny to miejsce, w którym pomagamy dobrać najlepsze działa sztuki do potrzeb klientów: kolekcjonerów, inwestorów i miłośników sztuki.

Łączymy działania domu aukcyjnego i galerii impresaryjnej, w której reprezentujemy na wyłączność wybranych, wybitnych artystów, których kariery wspieramy, jednocześnie zapewniając kolekcjonerom trafną inwestycję w sztukę. Objaśniamy działanie rynku sztuki i promujemy kolekcjonerstwo poprzez teksty edukacyjne, szkolenia, vlogi.

www.galeriaxanadu.pl
www.ogustachsiedyskutuje.pl
www.agnieszkagniotek.pl

Xanadu to także miejsce otwarte na spotkania biznesowe.

Galeria zdjęć

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Jako członek kilku organizacji biznesowych chętnie łączę przedsiębiorców poprzez dbanie rekomendacji. Sama mogę wspierać w obszarze marketingu i contentmarketingu, PR, budowy maki osobistej, wystąpień publicznych.

Opis firmy

Xanadu Galeria i Dom Aukcyjny to miejsce, w którym pomagamy dobrać najlepsze działa sztuki do potrzeb klientów: kolekcjonerów, inwestorów i miłośników sztuki.

Łączymy działania domu aukcyjnego i galerii impresaryjnej, w której reprezentujemy na wyłączność wybranych, wybitnych artystów, których kariery wspieramy, jednocześnie zapewniając kolekcjonerom trafną inwestycję w sztukę. Objaśniamy działanie rynku sztuki i promujemy kolekcjonerstwo poprzez teksty edukacyjne, szkolenia, vlogi, nagrania.

Xanadu to także miejsce dla miłośników sztuki, którzy na razie nie są zainteresowani zakupem dzieł. Zapraszamy na wystawy prezentowanych przez nas artystów, które eksponujemy co miesiąc w naszej siedzibie, a także w innych przestrzeniach, gdzie towarzyszą wydarzeniom biznesowym i charytatywnym.

Xanadu uczestniczy w targach sztuki w Polsce i zagranicą (Niemcy, Hiszpania) i jest wydawcą katalogów. Organizuje spotkania i warsztaty dla różnych środowisk, takich jak kluby kobiece, podopieczni fundacji i stowarzyszeń, organizacje biznesowe i zawodowe.

Osoba do kontaktu:

Agnieszka Gniotek

Adres:

al. Jerozolimskie 101/lok. 52 (klatka C, III p.)
02-011 Warszawa

Dane firmy:

Xanadu Galeria i Dom Aukcyjny
al. Jerozolimskie 101/lok. 52 (klatka C, III p.)
02-011 Warszawa
NIP: 1180906167
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl