TERMWENT Sp. z o.o.

logo-TERMWENT Sp. z o.o.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo starannie wyselekcjonowane rozwiązania - klimatyzatory znanych i powszechnie cenionych producentów.
Najwyższej jakości sprzęt doskonale sprawdzi nie zarówno do zastosowań domowych jak i biznesowych.

Nowoczesne, praktyczne i wygodne w obsłudze systemy sprostają każdym, nawet największym wymaganiom.

Nasz asortyment kryje w sobie niezawodne klimatyzatory kanałowe oraz klimatyzatory kasetonowe, solidne klimatyzatory okienne, klimatyzatory podstropowe oraz klimatyzatory podłogowe, niezawodne klimatyzatory przysufitowe-podłogowe, klimatyzatory ścienne, a także eleganckie klimatyzatory przenośne.

Galeria zdjęć

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

klimatyzacja, wentylacja, rekuperacja

Opis firmy

Od samego początku działalności naszym celem jest dostarczenie Klientom nowoczesnych, funkcjonalnych solidnych i wygodnych w obsłudze rozwiązań na miarę XXI wieku.

Ukierunkowanie świadczonych usług przede wszystkim na obszary projektowe, montażowe oraz logistyczne pozwoliło nam skupić się na tym, co najważniejsze - instalacjach HVACR dostosowanych bezpośrednio do nieustannie zmieniających nie potrzeb Konsumenta.

Współpraca z najlepszymi w tym zakresie projektantami, inżynierami, doradcami technicznymi, a także monterami pozwala tworzyć nam zaawansowane technicznie, a zarazem technologicznie systemy, których wykonanie, jakość i użyteczność wybiegają daleko w przyszłość.

To co wyróżnia nas na tle jakże licznej w tej branży konkurencji to dbałość o każdy, nawet najmniejszy szczegół.

Nasz zespół tworzą najlepsi z najlepszych - specjaliści, dla których branża HVACR nie ma żadnych tajemnic. Wiele wykonanych projektów i szereg zadowolonych Klientów - wentylacja mechaniczna, klimatyzacja, rekuperacja oraz odkurzacze centralne to nasza specjalność.

Naszym Odbiorcom oferujemy rozwiązania nowoczesne (zaawansowane zarówno technicznie jak i technologicznie), a zarazem sprawdzone - solidne, wytrzymałe i funkcjonalne.

Kładziemy nacisk na wysokiej jakości usługę na każdym etapie współpracy - począwszy od sprzedaży, poprzez projektowanie, a skończywszy na montażu.

Osoba do kontaktu:

Łukasz Szulim

Adres:

Leśna 45
05-510 Konstancin-Jeziorna

Dane firmy:

TERMWENT Sp. z o.o.
Leśna 45
05-510 Konstancin-Jeziorna
NIP: 1231457869
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl