einfach so!

logo-einfach so!
Jesteśmy pracownią języka niemieckiego. Nauczamy języka nieprzerwanie od 2011 roku. Wyróżnia nas zastosowanie najnowszych metod nauczania oraz wiedzy o tym, jak działa ludzki mózg.

Kładziemy nacisk na praktykowanie języka już od najniższych poziomów. Staramy się zarazić pasją do języków i rozwoju jako wartości samej w sobie.

Prowadzimy zajęcia zarówno stacjonarnie jak i online - w naszej ofercie znajdziecie kursy biznesowe, prawnicze, ogólne a także szyte na miarę.

Zdajemy sobie sprawę, że dziś potrzebne jest innowacyjne i praktyczne podejście do nauczania języka obcego.
Zwłaszcza niemieckiego – i zwłaszcza w czasach, gdy znajomość angielskiego nie jest już niczym nadzwyczajnym.

Chcemy więc, by nasza działalność wokół nauczania języka niemieckiego w Warszawie była odpowiedzią na rosnące potrzeby rynku i pierwszym krokiem do upowszechnienia nowoczesnego, neurodydaktycznego podejścia do przekazywania wiedzy.

Galeria zdjęć

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Komunikacja w języku niemieckim, tłumaczenia z zakresu języka niemieckiego, albo po prostu rozmowa o prowadzeniu firmy - wymiana doświadczeń;)

Opis firmy

Język niemiecki to dla nas coś więcej niż tylko kolejny język obcy do dopisania w CV.
Profesjonalnym nauczaniem go zajmujemy się już od 2012 roku, a zaczynaliśmy… od tradycyjnych korepetycji dla uczniów i studentów.

Dużą szkołą języka niemieckiego w Warszawie staliśmy się z czasem – gdy zrozumieliśmy, jak duże jest zapotrzebowanie na naukę niemieckiego w Warszawie nowoczesnymi i naprawdę różnorodnymi metodami.

Chcieliśmy realnie nauczać w sposób, który uwzględniałby nie tylko najnowszą wiedzę o działaniu ludzkiego mózgu, ale również to, jak uczy się języka niemieckiego konkretny człowiek, a nie statystyczny i bezosobowy „kursant”.

Świat się zmienia, a granice naturalnie zacierają. Jako szkoła języka niemieckiego w Warszawie dostrzegamy tę coraz większą potrzebę komunikacji międzynarodowej, w której znajomość tylko jednego języka obcego powoli przestaje wystarczać.

Odpowiedzią na potrzeby rynku jest właśnie język niemiecki – i takie metody jego nauczania, które wspierają naturalny rozwój kompetencji uczącego się w sposób przyjemny, efektywny i opłacalny długoterminowo.

Osoba do kontaktu:

Ewelina Toruńczak-Pawłowicz

Adres:

Marszałkowska 111
00-102 Warszawa

Dane firmy:

einfach so! Ewelina Toruńczak-Pawłowicz
Marszałkowska 111
00-102 Warszawa
NIP: 8411628974
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl