TimeForWood

logo-TimeForWood
Marka TimeForWood powstała ponad dwa lata temu w odpowiedzi na najnowsze trendy, z połączenia troski o środowisko naturalne i chęci dostarczenia otwartym, kreatywnym ludziom ich własnego, wyjątkowego stylu, proponując im ekologiczne, drewniane, oryginalne akcesoria wyposażenia domu, biura i nie tylko.

TimeForWood cały czas poszerza swój asortyment drewnianych przedmiotów stając w pierwszej linii frontu w walce z plastikiem i innymi tworzywami sztucznymi.

Galeria zdjęć

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Wyposażenie domu i biura w ekologiczne, drewniane, oryginalne przedmioty.

Opis firmy

Poprzez markę TimeForWood staramy się popularyzować ekologiczne wybory i proekologiczny sposób myślenia wśród Polaków.

TimeForWood jest odpowiedzią na najnowsze, nasilające się trendy związane poszanowaniem środowiska naturalnego, a w szczególności ze sprzeciwem wobec zaśmiecania naszej planety tworzywami sztucznymi.

W Polsce dopiero niedawno ten problem został tak naprawdę zauważony i z siłą huraganu przebił się do świadomości społecznej. Coraz więcej Polaków przechodzi na wegetarianizm, interesuje się swoim śladem węglowym, małymi kroczkami wdraża ekozmiany w swoim życiu.

Marka TimeForWood dokłada swoja małą cegiełkę do tak przecież koniecznej Ekorewolucji, jednocześnie zapewniając kreatywnym, otwartym ludziom przyjazne środowisku, oryginalne, hipsterskie przedmioty codziennego użytku.

Nieliczni inni producenci drewnianych przedmiotów pojawiający się na naszym rynku grają na elitarność swoich produktów osiągając ogromne zyski z każdej sprzedanej sztuki. Ale to co przyjazne naturze nie powinno być elitarne, tylko dostępne dla wszystkich.

My oferujemy drewniane produkty w przystępnych dla każdej kieszeni cenach, jednocześnie przy zachowaniu wysokiej jakości naszych wyrobów.

W naszym asortymencie znajdują się: rattanowe lampki nocne, drewniane etui do smartfonów z hipsterskimi wzorami, bambusowe słomki, drewniane zegary ścienne i biurowe, drewniano szklane pendrive’y (ulubione przez fotografów), drewniane, rzeźbione zakładki do książek, drewniane holdery na smartfon będące jednocześnie wzmacniaczami dźwięku i inne.

Mamy nadzieję, że wśród społeczności coraz lepszych przedsiębiorców jest wiele osób z podobnymi celami i ambicjami, z którymi będziemy mogli wymieniać się pomysłami, doświadczeniami i inspiracjami.

Osoba do kontaktu:

Michał Striżko

Adres:

Karniszewicka 159
95-200 Pabianice

Dane firmy:

TimeForWood
Karniszewicka 159
95-200 Pabianice
NIP: 7311938982
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl