Stern Weber Polska Sp. z o.o.

logo-Stern Weber Polska Sp. z o.o.
W Stern Weber Polska już od 28 lat dotrzymujemy słowa lekarzom stomatologom.

Firma Stern Weber Polska zajmuje się sprzedażą unitów stomatologicznych, urządzeń radiologicznych, mikroskopów oraz innych urządzeń niezbędnych w codziennej pracy lekarzy stomatologów.

Zakup sprzętu Stern Weber przez dentystów to dopiero początek współpracy z nami. W ofercie mamy szeroką gamę usług towarzyszących zakupowi: profesjonalny autoryzowany serwis o zasięgu krajowym, laboratorium badawcze wykonujące testy specjalistyczne aparatów RTG, specjalistę ds. projektowania gabinetów oraz osłon stałych oraz profesjonalne wsparcie wykwalifikowanych osób na każdym etapie współpracy.

Galeria zdjęć

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Zarządzanie przez cele, digitalizacja usług.

Opis firmy

Naszym celem jest utrzymanie pozycji lidera oraz profesjonalne zaspokojenie potrzeb naszych klientów, którym chcemy umożliwić komfortową pracę z nowoczesnym sprzętem stomatologicznym. Stałe zaangażowanie pracowników, regularnie poszerzanie oferty firmy oraz stawianie na innowacyjne rozwiązania pomagają nam w realizowaniu wyznaczonych celów.

Unity Stern Weber są dystrybuowane w Polsce od 1993 roku. W tym czasie dzięki zrozumieniu branży i wsłuchiwaniu się w potrzeby klientów udało nam się stworzyć społeczność klientów mających zaufanie do marki. Siedziba firmy znajduje się w Warszawie, a w niej – unikalny salon wystawowy, w którym wyeksponowane jest 18 w pełni wyposażonych unitów stomatologicznych, pełna gama urządzeń radiologicznych, bogaty wybór krzeseł stomatologicznych, a także mikroskopy, autoklawy, pompy ssące, kompresory, końcówki stomatologiczne oraz wiele innych. Przewagą naszej oferty jest także magazyn części zamiennych z ich 100% dostępnością.

Stern Weber Polska to firma przyjazna pracownikom, która chce zapewnić im rozwój i wsparcie.

Osoba do kontaktu:

Krzysztof Błażejczyk

Adres:

Kosmatki 26
03-982 Warszawa

Dane firmy:

Stern Weber Polska Sp. z o.o.
Kosmatki 26
03-982 Warszawa
NIP: 9522202954
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl