Mój Dietetyk

logo-Mój Dietetyk
Mój Dietetyk to sieć poradni dietetycznych.

Oferujemy konsultacje i programy żywieniowe prowadzone w oparciu o najwyższe standardy, zgodne z zaleceniami Światowej Organizacji Zdrowia i Instytutu Żywności i Żywienia.

W poradniach Mój Dietetyk pracują specjaliści, którzy oprócz własnej, bogatej wiedzy i doświadczenia, są odpowiednio szkoleni, dlatego klient decydujący się na usługi dietetyczne w każdym mieście, w którym Mój Dietetyk ma swoje placówki, ma pewność że zostanie przyjęty przez najlepszego fachowca w dziedzinie dietetyki.

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Pomożemy znaleźć Twój Szczęśliwy Sposób Odżywiania! Motywujemy i wspieramy w zmianie nawyków żywieniowych. Z pomocą naszych dietetyków poprawisz stan zdrowia, samopoczucie i jakość życia.

Opis firmy

Wspieramy klientów w osiąganiu szczęścia, poprzez zmianę nawyków żywieniowych i skuteczne, zdrowe odchudzanie.
Przygotowując jadłospisy zawsze bierzemy pod uwagę aktualne wyniki badań klienta.

Dbamy o to, żeby sposób odżywiania był indywidualnie dobrany do jego sytuacji zdrowotnej. Nie wspomagamy się suplementami odchudzającymi - działamy w sposób zdrowy i naturalny.

Swoją praktykę opieramy na unikalnej wiedzy oraz indywidualnym podejściu do każdej osoby, która rozpoczyna pracę z dietetykiem. Słuchamy i motywujemy podopiecznych.

Wiemy, że dzięki takiej postawie wypracowanie nowych nawyków żywieniowych staje się przyjemnym procesem, który pozwala cieszyć się smacznym jedzeniem i daje poczucie satysfakcji z realizowanych postanowień.

Osoba do kontaktu:

Małgorzata Olchowska

Adres:

Zygmunta Augusta 11/ 201 C
81-359 Gdynia

Dane firmy:

Mój Dietetyk
Zygmunta Augusta 11/ 201 C
81-359 Gdynia
NIP: 5862339638
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl