Sob-Drew Sp. z o.o.

logo-Sob-Drew Sp. z o.o.
Obróbka drewna to nasza pasja. Od ponad 50 lat wzbogacamy wnętrza naszych klientów schodami oraz drzwiami z drewna. Aspirując do bycia numerem 1 w naszej branży dokładamy wszelkich starań, aby nasze wyroby powstawały z najwyższej jakości materiałów i zachowały trwałość na długie lata.

Galeria zdjęć

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Chętnie możemy podzielić się naszym doświadczeniem w prowadzeniu firmy, w zakresie obróbki drewna oraz związanymi z tym zagadnieniami.

Poszukujemy również osób zainteresowanych prowadzeniem salonu z ekspozycją naszych schodów i drzwi w formie franczyzy.

Opis firmy

Wyznajemy zasadę bezkompromisowości w stosunku do jakości.
Dzięki stolarskim umiejętnościom naszych wykwalifikowanych pracowników, ich wieloletniemu doświadczeniu i najnowocześniejszemu wyposażeniu naszej pracowni, nie ma dla nas rzeczy niemożliwych – zrealizujemy dla Ciebie nawet najbardziej skomplikowany projekt schodów i drzwi.

Charakteryzuje nas fachowość, indywidualne podejście do każdego zamówienia, zaangażowanie oraz terminowość. Doświadczenie pozwala nam na profesjonalne doradztwo na każdym etapie realizacji projektu. Naszym Klientom dostarczamy kunsztownie wykonane produkty najwyższej klasy. Schody oraz drzwi produkujemy z wysoce wyselekcjonowanego drewna, tylko i wyłącznie pierwszego gatunku.

Stosowane w procesie produkcyjnym komponenty pochodzą od firm wyznających te same wartości co my. Nasze wyroby cechuje dbałość o szczegóły, precyzja wykonania, komfort oraz bezpieczeństwo użytkowania.

Każdy z naszych ekskluzywnych produktów, przed opuszczeniem zakładu stolarskiego musi pozytywnie ukończyć wnikliwy proces kontroli jakości. Dzięki niemu jesteśmy pewni że nasze wyroby spełniają najwyższe standardy jakościowe.

Osoba do kontaktu:

Tomasz Sobik

Adres:

Radosna 5
44-264 Jankowice

Dane firmy:

Sob-Drew Sp. z o.o.
Radosna 5
44-264 Jankowice
NIP: 6423228245
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl