ASWO PL Pobrotyń S.J

logo-ASWO PL Pobrotyń S.J
Specjalizujemy się w zakresie obsługi serwisów i sklepów branżowych.

Oferujemy największy w Europie asortyment części zamiennych i akcesoriów do ponad 3000 marek urządzeń elektroniki użytkowej i RTV, sprzętów gospodarstwa domowego, a także związanych z telefonią, technologią IT i sieciową oraz automatyką domową.

Galeria zdjęć

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Oferujemy wsparcie dla serwisów i sklepów branżowych w pozyskiwaniu niezbędnych części do napraw. Wiedza i doświadczenie, które zdobyliśmy przez lata, pozwala nam nie tylko zaopatrywać naszych Klientów w potrzebne elementy ale również oferować bazę wiedzy technicznej.

Opis firmy

Firma funkcjonuje na rynku od 1978r., początkowo jako zakład naprawy sprzętu RTV. W 1993r. podjęliśmy decyzję o zmianie profilu działalności – zaczęliśmy rozwiązywać problemy, z którymi do tej pory sami codziennie borykaliśmy się w naszej pracy: zaopatrzenie serwisów w części zamienne do naprawianych urządzeń.

Misja i specjalizacja firmy ASWO PL koncentruje się na dostarczaniu części zamiennych, warsztatowych materiałów eksploatacyjnych i wyposażenia oraz akcesoriów do urządzeń wszystkich znanych producentów w branży RTV oraz AGD.

W tej dziedzinie firma przez wiele lat funkcjonowania na polskim rynku wypracowała sobie charakterystyczną pozycję w branży, gdyż oferuje swoim klientom szeroki asortyment, niepowtarzalną platformę do wyszukiwania części i składania zamówień oraz prezentuje najwyższą gotowość i skuteczność w dostarczaniu części zamiennych.

Swoją ofertę sprzedaży części ASWO PL kieruje wyłącznie do warsztatów i sklepów branżowych, czyli do jednostek prowadzących działalność gospodarczą, próbując chronić w ten sposób interesy swoich klientów i skupiając wszystkie działania na zaoferowanie największych możliwych korzyści klientom, dostawcom i partnerom.

Firma działa w ramach Międzynarodowej Grupy ASWO, skupiającej po jednej autonomicznej firmie w niemal każdym kraju Europy.

W centrum wszelkich przemyśleń i perspektyw rozwoju stoi nie własny zysk firmy, lecz zawsze to pytanie: „Jak można być bardziej przydatnym naszym Klientom?” Nie stoi za tym jednak idealizm, lecz logiczne przemyślenia: im bardziej jesteśmy przydatni naszym Klientom, tym większe będzie ich zainteresowanie i zapotrzebowanie, a tym samym nasz zysk i sukces.

Jakość, kompetencja, szybkość dostarczania, ale przede wszystkim innowacyjność to cechy, których mogą od firmy ASWO PL oczekiwać jej klienci i partnerzy. Ta ciągła gotowość innowacji była i jest warunkiem jej rynkowego sukcesu.

Osoba do kontaktu:

Edyta Kata - Doradca w Dziale Relacji z Klientami

Adres:

Wąwozowa 7B
75-339 Koszalin

Dane firmy:

ASWO PL Pobrotyń S.J
Wąwozowa 7B
75-339 Koszalin
NIP: 6692159351
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl