Hurtownia Elektryczna MagElektro

logo-Hurtownia Elektryczna MagElektro
MagElektro- Hurtownia i wykonawstwo elektryczne

W roku 2010 założyliśmy dynamicznie rozwijającą się hurtownię elektrotechniczną, następnie w 2014 roku, rozwinęliśmy gałąź wykonawczą w branży elektro-energetycznej.

Od 2019 roku należymy, do jednej z największych grup, zrzeszających hurtownie elektrotechniczne w Polsce, Inter Elektro S.A.

Galeria zdjęć

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Chcesz pracować bez opłat za prąd?

Dla uczestników CLF - w cenie przygotujemy projekt, zgłoszenie do operatora sieci dystrybucji, pomożemy załatwić Leasing oraz zgłoszenie do Straży Pożarnej.
Zapraszam.

Opis firmy

Firma MagElektro rozpoczęła działalność jako hurtownia branży elektrycznej w 2010 roku.

Od początku działalności skupiliśmy się na handlu materiałami elektrotechnicznymi, najlepszych producentów w Polsce.

Kilka lat później, równolegle,... za przyczyną zadowolonych klientów, rozpoczęliśmy prowadzenie działalności wykonawczej w instalacjach elektrycznych i fotowoltaicznych.

W ciągu kilkunastu lat działalności stworzyliśmy 20 osobowy zespół, składający się
z profesjonalistów naszej branży.

Od lat, zdobyte doświadczenie, zobowiązuje nas aby przygotować naszym klientom kompleksową ofertę, od projektu, sprzedaży, aż po własne wykonawstwo.

Osoba do kontaktu:

Radosław Prusak

Adres:

Romana Maya 1
61-371 Poznań

Dane firmy:

Hurtownia Elektryczna MagElektro
Romana Maya 1
61-371 Poznań
NIP: 7822493831
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl