Kancelaria Administracyjna ORDO sp. z o.o.

logo-Kancelaria Administracyjna ORDO sp. z o.o.
Od 2014 r. pozyskujemy i rozliczamy dotacje na remonty zabytków. W ofercie mamy pełną obsługę administracyjną, ale też wsparcie dla właścicieli zabytków w zakresie określania kierunków działań i gromadzenia dokumentacji.
Naszą pasję i doświadczenie przekuwamy w skuteczność.

Galeria zdjęć

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Konsultacje w zakresie możliwości finansowania prac przy zabytkach, pozyskiwanie dotacji krajowych na prace przy zabytkach.

Opis firmy

Od 2014 roku obsługujemy administracyjnie dotacje krajowe na remonty obiektów zabytkowych. Dawne budynki, układy urbanistyczne, ogrody, a także obrazy, rzeźby czy inne zabytki ruchome pełną rolę niemych świadków tradycji i kultury. Przez lata otaczane troską kolejnych pokoleń zachowały się do dnia dzisiejszego. Dzięki możliwościom, jakie dają programy dotacyjne, głównie rządowe i samorządowe, możemy zachować nasze dziedzictwo na kolejne setki lat.

Przejmujemy od właścicieli większość obowiązków związanych z przygotowaniem dokumentacji i wniosków o dotacje. Nasze doświadczenie i współpraca z wykonawcami posiadającymi pozytywne referencje umożliwiają skuteczne podejmowanie prac remontowych i stopniowe przywracanie właściwych warunków technicznych i estetycznych dawnym obiektom. Naszym celem jest zmniejszenie wysokości wkładu własnego właścicieli i realizacja możliwie największego zakresu prac.

Osoba do kontaktu:

Wojciech Malesa

Adres:

Władysława Broniewskiego 11/26
97-300 Piotrków Trybunalski

Dane firmy:

Kancelaria Administracyjna ORDO sp. z o.o.
Władysława Broniewskiego 11/26
97-300 Piotrków Trybunalski
NIP: 7282800398
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl