Hovler Engineering

logo-Hovler Engineering
Zajmujemy się projektowaniem, wykonywaniem oraz integracją instalacji elektrycznych, teletechnicznych, automatyki i bms oraz systemów zasilania gwarantowanego. Wykonujemy realizacje małe, średnie i duże, o niskim i najwyższym stopniu skomplikowania.

Galeria zdjęć

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Każdego dnia znajdziemy chwilę czasu aby porozmawiać "na luzie" na temat automatyzacji i optymalizacji zużycia energii w budynkach. Chętnie podzielimy się również wiedzą z zakresu inżynierii elektrycznej i systemów zasilania gwarantowanego ;)

Opis firmy

Zajmujemy się projektowaniem, wykonywaniem oraz integracją instalacji elektrycznych, teletechnicznych, automatyki i bms oraz systemów zasilania gwarantowanego. Wykonujemy realizację małe, średnie i duże, o niskim i najwyższym stopniu skomplikowania.
Strategia rozwoju Hovler Engineering Sp. z o. o. opiera się na dostarczaniu klientom w Polsce i za granicą usług inżynierskich bazujących na specjalistycznej wiedzy i samodzielnie wyprodukowanych prefabrykatach. Chcemy aby usługi oferowane przez nas były zawsze na najwyższym poziomie. Wierzymy, że aby robić coś naprawdę dobrze należy być pasjonatem w tej dziedzinie. Działalność Spółki bazuje na kompetencjach biznesowych równolegle wzmacnianych kompetencjami technologicznymi. Ponadto, Hovler Engineering wykorzystuje najlepsze doświadczenia swojej kadry oraz podmiotów współpracujących do oferowania kompleksowych rozwiązań spełniających najwyższe wymagania klientów.

Osoba do kontaktu:

Karol Pietruczanis

Adres:

Bolesława Chrobrego 8/2
05-825 Grodzisk Mazowiecki

Dane firmy:

HOVLER ENGINEERING Sp. z o.o.
Bolesława Chrobrego 8/2
05-825 Grodzisk Mazowiecki
NIP: 5291832729
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl