Booboo.fun

logo-Booboo.fun
Zajmujemy się sprzedażą anglojęzycznych książek z Wydawnictwa Usborne dla niemowląt, dzieci i młodzieży. W naszej ofercie znajdziecie książki stymulujące rozwój sensoryczny dziecka, z otwieranymi okienkami, z poruszającymi się pojazdami, naklejkami, ścieralnymi stronami i wiele, wiele innych, które aktywizują i zachęcają do nauki języka przez zabawę. Pomagamy w wyborze odpowiednich tytułów, dostosowanych do wieku oraz zainteresowań czytelnika.

Galeria zdjęć

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Można liczyć na naszą pomoc w zorganizowaniu wydarzenia czytelniczego, które ma na celu promowanie min. placówki oświatowej.

Zrealizujemy zamówienie z zakresu zakładowego funduszu świadczeń socjalnych (np. prezenty dla dzieci pracowników).

Pomożemy w wyborze odpowiednich książek.

Jesteśmy otwarci na współpracę.

Opis firmy

Booboo.fun to czteroosobowy zespół, w skład którego wchodzi Mama Dominika, Tata Kuba oraz Zosia i Staś.
To właśnie dzieci nas inspirują i pomagają nam w wyborze najlepszych tytułów. Uwielbiamy książki dla dzieci, dużo czytamy i czerpiemy z tego autentyczny FUN.
Tym samym chcemy, aby język angielski był dla naszych dzieci drugim językiem, a nie obcym.
Anglojęzyczna literatura dla dzieci stała się naszym wyzwaniem, które dzielnie realizujemy i tym entuzjazmem chcemy się dzielić z naszymi odbiorcami. 
Czytając z dzieckiem 15 minut codziennie, w ciągu roku będziecie czytać w sumie 91 godzin.
Wyobraź sobie, że w tym czasie Twoje dziecko pozna ponad 1000 nowych angielskich słówek. Przytuli się do Ciebie kilkaset razy, zada Ci masę pytań, z których dowiesz się, co czuje i co myśli.

Nasze książki trafiają na półki także w przedszkolach, szkołach, szkołach językowych, klubokawiarniach i wszędzie tam, gdzie są „mile widziane”. Promują czytanie, a tym samym przyciągają uwagę świadomych Rodziców oraz wymagających recenzentów, czyli dzieci.

Ponadto wychodząc na przeciw nowym wyzwaniom edukacyjnym i chęci poszerzenia przez placówki oświatowe swojej oferty, organizujemy wydarzenie czytelnicze "Ready Steady Read”, które jest świetną okazją do wyróżnienia się wśród konkurencji. Zapewniamy niezbędne materiały do przeprowadzenia wydarzenia oraz Certyfikat potwierdzający udział.

Współpracujemy z architektami i dekoratorami wnętrz, którzy potrzebują pięknie wyglądających książek w projektowanych przez siebie dziecięcych przestrzeniach.

W naszej ofercie mamy książki dostępne na stronie www.booboo.fun oraz realizujemy zamówienia z katalogu.

Osoba do kontaktu:

Dominika Pacholska - Specjalista ds. Promocji

Adres:

Prymasa Augusta Hlonda 10G/85
02-972 Warszawa

Dane firmy:

ABUK Jakub Pacholski
Prymasa Augusta Hlonda 10G/85
02-972 Warszawa
NIP: 9512164152
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl