Happy Place

logo-Happy Place
Zamieniam dokumentację fotograficzną w zdjęcia, które budzą emocje.

Produkuję i stylizuję sesje zdjęciowe dla:
* magazynów wnętrzarskich w Polsce i na świecie (m.in. „Elle Decoration”, „Weranda”, „Cztery Kąty”, „Better Homes and Gardens”)
* architektów, projektantów wnętrz i showroomów
* właścicieli hoteli, restauracji i apartamentów
* producentów mebli i elementów wyposażenia wnętrz
* agencji reklamowych

Galeria zdjęć

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Sprawię, że Wasze produkty, wnętrza i obiekty będą się prezentować tak dobrze, jak na zdjęciach z pierwszych stron poczytnych gazet.

Opis firmy

Od 2016 roku zajmuję się produkcją i stylizacją sesji zdjęciowych w Polsce i Europie. Współpracuję z większością magazynów wnętrzarskich oraz z najlepszymi fotografami wnętrz i architektury w kraju. Do tej pory zrealizowałam 200 sesji m.in. dla tytułów takich jak „Weranda Country”, „Weranda”, „Dobre Wnętrze”, „Czas na „Elle Decoration”.

Na swoim koncie posiadam stylizacje wnętrz i stołów do licznych prasowych publikacji oraz do programu „Dzień Dobry TVN”. Równie dobrze czuję się na planie zdjęciowym w kameralnym apartamencie, nowoczesnym showroomie, jak i w restauracji w zabytkowym dworze.

Jak mogę Ci pomóc?

– podpowiadam, jak przygotować się do sesji,
– zapewniam kompleksową stylizację produktu i wnętrza - od zaplanowania aranżacji, poprzez dostarczenie akcesoriów, po końcową stylizację na planie zdjęciowym. Dzięki tym zabiegom zamiast suchej dokumentacji otrzymasz zdjęcia, które podkreślają walory Twojego produktu/wnętrza/obiektu i zaprezentują je w jak najkorzystniejszym kontekście,
– gwarantuję świetnej jakości zdjęcia wykonane przez fotografów pracujących dla popularnych czasopism z branży Home & Living.

Jak pracuję?

1. Wysłuchuję potrzeb klienta.
2. Zapoznaję się z danym produktem lub wnętrzem.
3. Przygotowuję koncepcję stylizacji i moodboardy oddające klimat sesji.
4. Zapraszam do współpracy fotografa, w razie potrzeby rezerwuję studio i dodatkowy sprzęt fotograficzny.
5. Wypożyczam lub kupuję elementy stylizacji i scenografii.
6. Pracuję na planie zdjęciowym - przygotowuję produkt/wnętrze do sesji, pilnuję, by sesja przebiegała zgodnie z planem, na bieżąco prezentuję na tablecie efekty sesji klientowi.
7. Demontuję i zwracam elementy stylizacji.
8. Dostarczam gotowy materiał zdjęciowy.

Osoba do kontaktu:

Agnieszka Wrodarczyk

Adres:

Gen. Andersa 8/2
44-121 Gliwice

Dane firmy:

Happy Place Agnieszka Wrodarczyk
Gen. Andersa 8/2
44-121 Gliwice
NIP: 9691475749
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl