MOTO 46

logo-MOTO 46
Grupa MOTO46 powstała w 1998 roku. Naszym planem od początku było reprezentowanie najbardziej prestiżowych marek motocyklowych świata. Postawiliśmy na autoryzację, ponieważ zawsze najważniejsza była dla nas jakość świadczonych usług i oferowanego sprzętu.

Galeria zdjęć

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Podpowiemy jaką maszynę wybrać, aby spełniała wszystkie wymagania, dobierzemy do tego strój i akcesoria i zadbamy o to, aby służyła jak najdłużej.

Opis firmy

Obecnie jako autoryzowany dealer z dumą reprezentujemy 4 marki będące światowymi liderami w branży motoryzacyjnej. Te marki to Yamaha, Suzuki, Kawasaki, KTM. Każda z nich to legenda i osobny rozdział w historii branży motorowej. Cieszymy się, że możemy przybliżyć radość z posiadania sprzętu tych znakomitych producentów mieszkańcom północno-zachodniej Polski.

Wszystkie oferowane przez nas modele można obejrzeć w 2 salonach znajdujących się przy ul. Kurzej w Szczecinie. Poza możliwością przymierzenia się do wymarzonej maszyny znajdą tam państwo szeroką ofertę akcesoriów i odzieży renomowanych producentów. Dopełnieniem oferty są usługi serwisowe świadczone przez doświadczonych i stale podnoszących swoje kwalifikacje mechaników MOTO46.

Idąc z duchem czasu i dbając o kompleksowość naszej oferty stale wprowadzamy nowe usługi i produkty – sztandarowe przykłady to wypożyczalnia motocykli MOTO46 Rent, gdzie czeka na chętnych kilkanaście najnowszych modeli motocykli i skuterów gotowych do drogi oraz sklep internetowy z jedną z największych na rynku ofertą oryginalnych części zamiennych, materiałów eksploatacyjnych, akcesoriów itd.

Przez lata zdobyliśmy zaufanie rzeszy zadowolonych klientów. Marka MOTO46 jest rozpoznawalna w regionie, będąc synonimem jakości, fachowości i wiedzy. Codziennie dokładamy starań aby tak było nadal. Chcemy aby każdy kto do nas trafi wychodził z przekonaniem, że dokonał trafnego wyboru.

Osoba do kontaktu:

Oskar Sylwestrzak

Adres:

Kurza 4
70-795 Szczecin

Dane firmy:

MOTO 46 Sp. z o.o.
Kurza 4
70-795 Szczecin
NIP: 9552115817
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl