Naomi Fitness Design

logo-Naomi Fitness Design
Firma zajmuje się produkcją sprzętu fitness do stref funkcjonalnych, a mianowicie specjalizujemy się w produkcji klatek funkcjonalnych.

Projektujemy i wyposażamy siłownie, kluby fitness, parki, centra rehabilitacyjne w sprzęt naszej marki. Wyposażamy również siłownie w marki takie jak Bodytone czy Jacobs Ladder, które dystrybuujemy oraz współpracujemy.

Galeria zdjęć

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Wyjaśnimy wszystkie kwestie związane ze sprzętem fitness i wyposażeniem.

Opis firmy

Marka Naomi Fitness Design powstała w 2015 r.
Powstała aby dać klubom fitness sprzęt w pełni funkcjonalny dopasowany do potrzeb klubu, w pełni modyfikowalny i dopasowany nie tylko odnośnie poszczególnych stacji, ale również dopasowany do danej powierzchni.

Zauważyłem, że inne marki posiadają tylko kilka modeli klatek, które są w jednakowej konfiguracji, nie da rady ich zmienić, dopasować pod powierzchnię, to one wyznaczały ile powierzchni potrzebują w klubie.

Powinno być jednak inaczej, to klient ma daną powierzchnię i klatka powinna się dopasować do powierzchni, dopasować do potrzeb klubu i użytkowników. Postanowiliśmy wyjść temu naprzeciw i zaspokoić potrzebę danej powierzchni.

Tak się też stało, mamy kilkadziesiąt stałych rozwiązań, jednak przez to że można je dowolnie modyfikować, prawie 70% naszej sprzedaży to klatki szyte na miarę.
Klienci doceniają nas pod tym względem, dzięki temu stworzyliśmy największą zewnętrzną klatkę w Europie dla 40 osób ćwiczących na raz dla kadetów Szwajcarskiej Armii pod Zurychem.

Naszymi klientami są również:
- Legia Warszawa
- Eintracht Frankfurt
- Airbus Training Center Europe
- Rafa Nadal Training Academy Kuwait
- Armia Francuska
- Grand Hyatt Singapore
- Result Gym New York
- YMCA US
- oraz liczne fitness kluby w 20 krajach świata.

Projektujemy i produkujemy dedykowane specjalnie klatki dla potrzeby innych marek takich jak HBX z Francji czy Hiszpanii, gdzie produkujemy klatki pod logiem naszego klienta.

Osoba do kontaktu:

Marek Brzózka

Adres:

Duboisa 103
07-300 Ostrów Mazowiecka

Dane firmy:

SPORTIC Marek Brzózka
Ugniewo, Słoneczna 7
07-300 Ostrów Mazowiecka
NIP: 7591599020
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl