Artyzm Wiesław Jaszczuk Usługi Remontowo-Budowlane

logo-Artyzm Wiesław Jaszczuk Usługi Remontowo-Budowlane
Artyzm – Usługi remontowe najwyższej jakości.

Remont mieszkania przeprowadzony przeze mnie to przyjemność dla zleceniodawcy i efekt końcowy, który zadowoli najwybredniejszych. Zajmuję się pracami wykończeniowymi, takimi jak malowanie, szpachlowanie, układanie kafli, glazury, terakoty i gresu. Przyjmę zlecenia na kompleksowy remont kuchni lub łazienki, według Twoich wytycznych.

Galeria zdjęć

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Jeśli masz wątpliwości, jak rozwiązać kwestie wykończeniowe w swoim mieszkaniu, z przyjemnością Ci doradzę. Wieloletnie doświadczenie pozwala mi na dopasowanie idealnych rozwiązań do różnego typu pomieszczeń, również tych, które ze względu na kubaturę, wydają się problematyczne.

Opis firmy

Firma Artyzm z Zabłudowa świadczy szeroki zakres usług związanych z remontem i wykończeniem wnętrz. Jeśli szukasz profesjonalnego i godnego zaufania człowieka, to zapraszam Cię do mnie. W mojej ofercie znajdziesz usługi remontowe, takie jak: malowanie, układanie kafli, paneli, zabudowy i nie tylko. Przejrzyj w galerii zdjęcia prac, jakie do tej pory wykonałem i wybierz coś dla siebie.

Jeśli szukasz czegoś innego, skontaktuj się ze mną. Jestem otwarty na Twoje pomysły i żadne wyzwanie nie jest mi straszne.

Osoba do kontaktu:

Wiesław Jaszczuk

Adres:

Białostocka 54
16-060 Zabłudów

Dane firmy:

Artyzm Wiesław Jaszczuk Usługi Remontowo-Budowlane
Białostocka 54
16-060 Zabłudów
NIP: 9660444239
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl