DAPRENT

logo-DAPRENT
Zajmujemy się wypożyczaniem sprzętu budowlanego oraz elektronarzędzi. Nasza firma powstała z myślą o osobach prywatnych oraz firmach, które pragną optymalizować koszty inwestycji.

Galeria zdjęć

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Wynajem maszyn budowlanych niesie za sobą wiele korzyści dla klienta. Przede wszystkim wynajmujący uzyskuje dostęp do profesjonalnych i wysoce wydajnych maszyn oraz elektronarzędzi w atrakcyjnych cenach, co pozwala oszczędzić spore kwoty pieniędzy. Wypożyczenie jest zatem doskonałą alternatywą do zakupu sprzętu.

Opis firmy

Oferujemy wynajem profesjonalnego sprzętu do prac budowlanych, instalacyjnych, wykończeniowych czy nawet porządkowych. W naszej ofercie znajdziesz między innymi: agregaty, zagęszczarki, młoty, wiertnice, szlifierki, nagrzewnice, rozdrabniacze i wiele innych.

Co nas wyróżnia? Przede wszystkim podejście do Klienta, gdyż uważamy, że każdy Klient wymaga innego potraktowania. Nasza oferta jest tak skonstruowana, że każdy znajdzie coś dla siebie i będzie usatysfakcjonowany.

Szukasz profesjonalnego sprzętu do prac budowlanych? Zadzwoń bądź napisz, skontaktujemy się na pewno i razem poszukamy rozwiązania, z którego będziesz w pełni zadowolony!

Osoba do kontaktu:

Damian Podziemski

Adres:

Unii Europejskiej 10
32-600 Oświęcim

Dane firmy:

Damian Podziemski DAPRENT
Unii Europejskiej 10
32-600 Oświęcim
NIP: 5492113289
REGON: 380677538
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl