Małe Biuro Rachunkowe Jadwiga Kubacka

logo-Małe Biuro Rachunkowe Jadwiga Kubacka
Małe Biuro Rachunkowe świadczy usługi księgowe i płacowo-kadrowe dla małych firm. Główny atut biura to indywidualne podejście do każdego przedsiębiorcy, realizowane min. przez stały i efektywny kontakt z klientem w dogodnym dla niego czasie i dostosowanej do potrzeb formie. Program MojeBiuro24 umożliwia klientowi podgląd księgowości on-line o każdej porze i z dowolnego miejsca.

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Członkom Grupy służę po koleżeńsku radą i doświadczeniem z mojej branży.

Opis firmy

Założyłam Małe Biuro Rachunkowe w oparciu o wiele lat doświadczeń, przemyśleń i obserwacji, jako alternatywę dla dużych biur, zatrudniających sztab pracowników i obsługujących rzesze klientów.

Pomagam załatwić formalności przedsiębiorcom rozpoczynającym działalność. Prowadzę księgowość jednoosobowych działalności i małych spółek. Fundamentem współpracy jest dobre poznanie firmy, dostosowanie działań do potrzeb i oczekiwań przedsiębiorcy i wzajemny szacunek.

Korzystam z nowoczesnych rozwiązań (klient ma dostęp do swojej księgowości on-line, może dostarczać dokumenty elektronicznie, a wydruki zapisywane są w plikach PDF), ale klientom, którzy nie ufają nowościom, oferuję rozwiązania tradycyjne (np. wydruki papierowe).

Nie ograniczam czasu na rozmowy, zadawanie pytań i wyjaśnienia. Przedsiębiorcy są ludźmi zapracowanymi, dlatego moje biuro jest otwarte również w godzinach wieczornych.

Mam wyższe wykształcenie kierunkowe, licencję Ministra Finansów, w historii zawodowej - obsługę około 300 firm i kilkadziesiąt kontroli. Cały czas się uczę, bo wszystko się zmienia. I wiem, że kompetencja jest ważna, ale równie ważna jest troska o klienta.

Biuro z założenia ma dawać poczucie bezpieczeństwa, być wsparciem i pomocą, a nie dodatkowym obciążeniem dla przedsiębiorcy. W czerwcu 2020 zrezygnowałam z etatu księgowej w spółce, by skupić całą uwagę na Małym Biurze Rachunkowym z nadzieją, że będzie Jeszcze Lepszą Firmą.

Osoba do kontaktu:

Jadwiga Kubacka

Adres:

Ignacego Daszyńskiego 5/302
44-100 Gliwice

Dane firmy:

Małe Biuro Rachunkowe Jadwiga Kubacka
Ignacego Daszyńskiego 5/302
44-100 Gliwice
NIP: 9691141882
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl