IBWG

logo-IBWG
Oferuję usługi pośrednictwa sprzedaży na rynkach francuskojezycznych w tym :

- analiza rynku
- poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów na kraje francuskojęzyczne.
- przygotowywanie ofert / kosztorysów
- organizacja spotkań handlowych w Polsce u/lub we Francji
- tłumaczenia dokumentacji technicznej i/lub umowy
- wsparcie w utrzymaniu relacji z Klientami.

Galeria zdjęć

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Blisko 25 lat mieszkałem we Francji, gdzie ciągle mam kontakty handlowe i służbowe. Oferuję wsparcie w eksporcie i imporcie na Francję i kraje francuskojęzyczne.

Opis firmy

Jeśli chodzi o analizę rynku, mogę zaoferować:

- przygotowanie raportu(ów) o produkcie, kanały dystrybucyjne, ceny na rynku francuskim, konkurencja francuska i zagraniczna na terenie Francji, ewentualnie przygotowanie business planu

- poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów na kraje francuskojęzyczne: Posiadam bazę danych firm przemysłowych i FMCG z danymi kontaktowymi

- przygotowywanie ofert / kosztorysów: wsparcie przede wszystkim negocjacyjne (warunki handlowe, techniczne, warunki płatności, reklamacyjne, negocjacje umów)

- organizacja spotkań handlowych w Polsce i/lub we Francji: wsparcie moich Klientów przy negocjacjach w siedzibie firmy francuskiej lub przy ewentualnej wizycie firm francuskich (na przykład audyty w Polsce)

- tłumaczenia dokumentacji technicznej i/lub umowy

- wsparcie w utrzymaniu relacji z Klientami: wsparcie przy logistyce i dostaw produktów, wsparcie przy reklamacjach i/lub ewentualnie problemów handlowych lub organizacyjnych.


Jestem również dystrybutorem (już tym razem jako importer) marki Oleje z Balqis (les huiles de Balqis) która oferuję trzy rodzaje pielęgnacji dla skóry, włosów, rzęs, brwi i brody.

1. Pielęgnacja "Rośnie i Odrasta" z naszym Olejem organicznym rycynowym 100% naturalnym.
2. Pielęgnacja "Nawilżenie i Naprawa" z naszym Olejem Kokosowym.
3. Pielęgnacja "blask i Piękność" z naszym Olejem Arganowym.

Osoba do kontaktu:

Waldemar

Adres:

Pieczarkowa 7b
43-382 Bielsko-Biała

Dane firmy:

IBWG
Pieczarkowa 7b
43-382 Bielsko-Biała
NIP: 6342428201
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl