RAPTOR 3D

logo-RAPTOR 3D
Fascynacja możliwościami druku 3D, była głównym powodem powstania firmy w roku 2015. Dziś mogę pochwalić się praktyczną wiedzą dotyczącą szerokiego spektrum wykorzystania technologii druku 3D i chętnie doradzam Klientom, jak poruszać się w dość złożonym świecie druku 3D.

Galeria zdjęć

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Chętnie podzielę się swoim doświadczeniem w użytkowaniu i doborze urządzeń do druku 3D.

Opis firmy

Zaawansowana technologia fascynowała mnie od zawsze. Gdy pierwszy raz usłyszałem o druku 3D, nie mogłem przejść obok tego obojętnie. Możliwość "materializowania" przedmiotów miała w sobie wręcz coś mistycznego, taki "zaczarowany ołówek". Ale przecież to tylko technika, ale za to dająca nieograniczone możliwości...

To, co najbardziej fascynuje w druku 3D, to możliwość zastosowania szerokiej gamy materiałów. Od twardego i wytrzymałego ABS, poprzez materiały elastyczne, imitujące kamień czy nawet drewno. Daje to niemal nieograniczone możliwości zastosowań, w absolutnie różnych branżach.

Oczywistym poligonem działań dla drukarek 3D są biura projektowe (wspomaganie projektowania), małe i średnie firmy produkcyjne (produkcja elementów maszyn), branża medyczna, marketingowa, artystyczna, edukacyjna, jubilerska czy wreszcie biurko w naszym domu - zwłaszcza, gdy zajmujemy się modelarstwem.

Tak szerokie pole zastosowań drukarek 3d pociąga za sobą konieczność zidentyfikowania potrzeb Klienta. Kluczowym zagadnieniem jest dopasowanie odpowiedniego produktu oraz właściwej technologii druku. Bowiem szybko można zagubić się w szerokiej ofercie rynku, a jeszcze łatwiej zrazić do obsługi urządzeń.

Dlatego swoim Klientom oferuję fachową wiedzę, doświadczenie w pracy urządzeniem, zapewniam serwis oraz dostęp do sprawdzonych materiałów eksploatacyjnych.

Zapraszam do współpracy!

Osoba do kontaktu:

Bartłomiej Mikołajczak

Adres:

Biskupice, Trakt Dębiniecki 2
62-007 Promienko

Dane firmy:

RAPTOR Bartłomiej Mikołajczak
Trakt Dębiniecki 2
62-007 Promienko
NIP: 782-199-37-21
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl