Clean Store Sp. z o.o.

logo-Clean Store Sp. z o.o.
Jesteśmy hurtownią, której asortyment składa się z dwóch głównych kategorii. Pierwsza to woda, soki i napoje. Druga to profesjonalne środki czystości. Posiadamy dwie marki własne. ŁYK NATURY – woda Premium w szklanej butelce zwrotnej oraz CLEAN STORE POLAND – profesjonalne środki czystości.

Galeria zdjęć

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Pomagamy dbać o środowisko – kupując nasze produkty, jesteś eko i nie płacisz za wywóz śmieci. Oszczędzasz pieniądze – płacisz jedynie za zawartość opakowania. Oszczędzasz czas – nie tracisz go na tradycyjne zakupy, ponieważ dostarczamy produkty wprost pod Twoje drzwi. Oszczędzasz zdrowie – nie musisz dźwigać ciężkich zgrzewek wody.

Opis firmy

Zajmujemy się sprzedażą wody mineralnej w butelkach szklanych zwrotnych, bezzwrotnych oraz PET. W naszej ofercie posiadamy również soki, napoje izotoniczne, z witaminami, energetyczne, napoje chłodzące gazowane, niegazowane, oranżady.
Drugą kategorią jest sprzedaż profesjonalnych środków czystości, zarówno pod naszą marką (CLEAN STORE POLAND), jak i innych producentów. Ponadto, oferujemy artykuły higieniczne, gastronomiczne oraz odświeżacze powietrza.
W związku z dwoma gałęziami działalności, jesteśmy w stanie kompleksowo obsłużyć firmy działające w branży HORECA.
Jednak nie zamykamy się tylko na współpracę z firmami. W wybrane dni tygodnia obsługujemy klientów indywidualnych, gdzie naszym hasłem reklamowym jest slogan „Z nami się nie napijesz?” Dowozimy głównie wodę oraz soki w butelkach szklanych zwrotnych do domków jednorodzinnych na terenie Warszawy i okolic.

Osoba do kontaktu:

Tomasz Syczyński

Adres:

Obywatelska 7/253
02-409 Warszawa

Dane firmy:

Clean Store Sp. z o.o.
Obywatelska 7/253
02-409 Warszawa
NIP: 522-317-31-77
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl