JAKO Polska Sp. z o.o.

logo-JAKO Polska Sp. z o.o.
Marka i firma JAKO to przede wszystkim solidny sprzęt sportowy oferowany z kompleksowym serwisem dopasowanym do potrzeb klubów, związków i organizacji sportowych. To również know-how i wieloletnie doświadczenie w produkcji, logistyce i dystrybucji wysokogatunkowej odzieży - jednym słowem JAKOść.
Pod marką JAKO kryje się również bardzo istotne zaangażowanie JAKO Teamu. Drużynowy duch walki naszych pracowników i partnerów przekłada się na rzetelną pracę zespołową, sprawną realizację zamówień i czytelną komunikację z klientami, partnerami – WE ARE TEAM.

Galeria zdjęć

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

- odzież sportowa i reklamowa,
- marketing sportowy / koordynujemy współpracę sponsor – klub. Razem z nami jest to tania(!) i skuteczna forma promocji i budowania wizerunku dobrego pracodawcy.

Opis firmy

Marka JAKO to przede wszystkim solidny sprzęt sportowy oferowany z kompleksowym serwisem dopasowanym do potrzeb klubów, związków i organizacji sportowych. To również know-how i wieloletnie doświadczenie w produkcji, logistyce i dystrybucji wysokogatunkowej odzieży - jednym słowem JAKOść.Pod marką JAKO kryje się również bardzo istotne zaangażowanie JAKO Teamu. Drużynowy duch walki naszych przekłada się na rzetelną pracę zespołową, sprawną realizację zamówień i czytelną komunikację z klientami, partnerami – WE ARE TEAM. Sprzęt sportowy za znaczkiem JAKO to także tradycja - wieloletnie doświadczenie w branży z baczną obserwacją potrzeb klientów pozwoliły firmie na ciągły rozwój i rozbudowanie grona zadowolonych klientów.

Oprócz specjalizacji w sportach drużynowych nasz firma coraz częściej oferuje swoje produkty sportowcom uprawiającym dyscypliny indywidualne. Szeroki asortyment lekkoatletyczny, bogata paleta fitnessowa uzupełniana jest modnymi, idealnie pasującymi do wyjść rekreacyjno-towarzyskich elementami ubioru typu: koszulki polo, bluzy, kurtki softshell ..... Nie możemy też zapomnieć o akcesoriach i trenażerach stanowiących dopełnienie oferty JAKO.

Wszystkie produkty JAKO mają jeden wspólny mianownik – najwyższą jakość odpowiadającą najwyższym światowym standardom. Tej zasadzie JAKO hołduje od początku swojego istnienia. JAKO-TEC-CONCEPT to funkcjonalne poliestry XXI wieku, które w zależności od potrzeb odprowadzają wilgoć, izolują, chronią przed zimnem czy wiatrem. Mając kontrolę nad całym procesem powstawania wyrobu końcowego - od projektu – do produktu finalnego, wielką wagę przykładamy do wzornictwa. Subtelne wzory, zgrana kolorystyka i sportowy krój to atrybuty kolekcji drużynowych, projektowanych tak, żeby kilkunastoosobowa grupa ubrana w te same stroje prezentowała się nienagannie. Za bogatym asortymentem kolorystycznym w parze idzie pełny program rozmiarowy. Od orlika, przez juniora, damski krój taliowany aż do rozmiarów seniorskich.

Zaufali nam m.in. https://jakosport.pl/zuafalinam.

Osoba do kontaktu:

Piotr Kozak

Adres:

Bystrzycka 17
58-100 Świdnica

Dane firmy:

JAKO Polska Sp. z o.o.
Bystrzycka 17
58-100 Świdnica
NIP: 884-273-87-79
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl