BOS MED s.c.

logo-BOS MED s.c.
Pomagamy producentom mleka i hodowcom bydła w ich codziennym życiu, dostarczając preparaty, które sami produkujemy.
Zwierzęta, które hodują nasi klienci, potrzebują nierzadko specjalistycznych rozwiązań z zakresu żywienia, pielęgnacji, czy higieny. Nasze produkty wytwarzamy według autorskich receptur, dzięki czemu jesteśmy w stanie dokładnie doradzić klientowi, czego można użyć w jego przypadku, aby przyniosło zamierzony efekt.

Galeria zdjęć

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Poza produkcją preparatów, mamy doświadczenie w prowadzeniu interesu. Wszystkim tym możemy się podzielić.
Do tego jesteśmy żywym przykładem potwierdzającym skuteczność Programu Rozwoju CLF.

Opis firmy

Dlaczego pomagamy?

Uważamy, że rolnictwo jest siłą napędową gospodarki. W szczególności wspieramy hodowców bydła mlecznego, aby mogli pozyskiwać najlepszej jakości mleko od zdrowych zwierząt. W ten sposób zyskujemy na tym wszyscy, jako konsumenci zdrowego mleka i jego przetworów, a co za tym idzie, odżywiamy się zdrowo.

Jak pomagamy? 

Od 2014 roku tworzymy produkty dla wszystkich, którzy cenią swoją pracę i wymagają niezawodnych rozwiązań w hodowli bydła i produkcji mleka. Słuchając wskazówek Hodowców opracowujemy receptury, które poprawiają kondycję i zdrowie krów, a ich właścicieli chronią przed zbędnymi kosztami i problemami.

Co nas wyróżnia?

Wychodzimy naprzeciw zapotrzebowaniom i oczekiwaniom hodowców. W produkcji wykorzystujemy najlepsze dostępne surowce, aby preparaty były jak najbardziej skuteczne, a ich działanie natychmiastowe.

Osoba do kontaktu:

Łukasz Bożek

Adres:

Dolna 24
08-110 Stok Lacki

Dane firmy:

BOS MED R.Goliński Ł.Bożek B.Bożek s.c.
Dolna 24
08-110 Stok Lacki
NIP: 821-264-09-78
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl