Ei System

logo-Ei System
Jesteśmy polskim wydawnictwem i od kilkunastu lat tworzymy nowoczesne pomoce do edukacji przedszkolnej i szkolnej.
Jesteśmy ekspertami w opracowaniu kompleksowych materiałów, w tym multimedialnych ćwiczeń na zajęcia z uczniami o specjalnych potrzebach edukacyjnych.
Jako specjaliści technologii edukacyjnych nieustannie rozwijamy ofertę mając na uwadze to, co jest dla nas najważniejsze – wsparcie pracy nauczyciela i edukacji młodego pokolenia.

Galeria zdjęć

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Kluczem do sukcesu w biznesie są rozmowy z ludźmi, pełne ciekawości i otwartości na odmienne zdanie. Jesteśmy gotowi rozmawiać i szukać wspólnych idei aby wspólnie wziąć udział w ciekawych projektach.

Opis firmy

Doświadczenie

Zdobyte doświadczenie pomaga nam wspierać całe grono pedagogiczne w ich codziennej pracy. Wyzwaniem, z którym coraz częściej mają do czynienia nauczyciele i pedagodzy, jest powiększająca się z roku na rok liczba dzieci ze Specjalnymi Potrzebami Edukacyjnymi. Dlatego z myślą o tych uczniach, którzy doświadczają różnego rodzaju trudności w procesie uczenia się, przygotowujemy pomoce, które pomagają nauczycielom w poprowadzeniu ciekawych zajęć np. rewalidacyjnych i korekcyjno-kompensacyjnych.

Praktyczność

Oferujemy nowoczesne, multimedialne programy kompleksowo wspierające profilaktykę, diagnozę oraz terapię dzieci i młodzieży. Zależy nam na rozwiązaniach praktycznych, dlatego bazujemy na metodach stosowanych w trakcie zajęć z uczniami, co zostało docenione przez Polski Związek Logopedów i Polskie Towarzystwo Dysleksji.

Nieszablonowość

Wiemy, że dzieci najłatwiej uczą się przez zabawę, między innymi dlatego w edukacji warto stosować gry. „Złapmy lwa” to uproszczona wersja japońskiej strategicznej Shōgi – gry przypominającej szachy. Dzięki zaletom edukacyjnym (gra rozwija takie umiejętności jak myślenie logiczne i strategiczne oraz uczy analizy i rozwiązywania problemów) „Złapmy lwa” została także bardzo dobrze przyjęta w polskich szkołach.

Innowacyjność

Dostrzegamy też, jak zmienia się świat, dlatego w szkołach XXI wieku nie może zabraknąć innowacyjnych rozwiązań. Samodzielne drukowanie zawsze przydatnych pomocy dydaktycznych to ułatwienie zarówno dla prowadzących zajęcia, jak i uczniów, którzy dzięki modelom mogą lepiej zrozumieć i zapamiętać przekazywaną im wiedzę. Z myślą o nauczycielach tworzymy też dedykowaną dla szkół bazę gotowych projektów 3D – jedyne tak proste rozwiązanie na polskim rynku edukacyjnym.

Osoba do kontaktu:

Monika Nowicka

Adres:

Św. Michała 43
61-119 Poznań

Dane firmy:

Ei System sp. z o.o.
Św. Michała 43
61-119 Poznań
NIP: 779-242-84-08
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl