e-Jarmark

logo-e-Jarmark
Pomagamy obecnym i przyszłym producentom lokalnych produktów spożywczych w ich wysiłkach, aby mogli oferować swoje produkty na najwyższym poziomie. Ułatwiamy kontakt klientów z producentami zwiększając dostępność lokalnych produktów spożywczych.

Galeria zdjęć

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Zaprojektuję i wykonam opakowania dla Waszych produktów.

Opis firmy

Od wielu lat firma e-jarmark jest związana z rynkiem lokalnych producentów żywności. Wychodząc naprzeciw ich problemom chcemy im pomóc w wysiłkach, aby mogli skupić się na tym co robią najlepiej.

Pierwszym etapem jest drukarnia etykiet, aby pokazać, że mały producent może być w pełni profesjonalny i ma ładnie opakowane produkty.

Etykieta czy opakowanie to wizytówka Twojej firmy. Odpowiednia etykieta mówi bardzo dużo o producencie. Opakowanie musi być dostosowane do produktu jaki sprzedajesz, reklamować go i dawać klientowi odpowiednią ilość informacji, aby był pewien, że dokonał dobrego zakupu.

Osoba do kontaktu:

Grzegorz Świeczyński

Adres:

Parkowa 21
71-621 Szczecin

Dane firmy:

Freon.com Grzegorz Świeczyński
Przyjaciół Żołnierza 54/2
71-670 Szczecin
NIP: 852-184-76-02
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl