Restruktor

logo-Restruktor
Oferujemy obsługę korporacyjną spółek na wszystkich etapach ich życia. Rejestrujemy, przekształcamy i likwidujemy.

Doradzamy w wyborze formy prawnej biznesu. Pomagamy wspólnikom w ustalaniu zasad współpracy tworząc porozumienia wspólników i umowy założycielskie.

Pomagamy również przedsiębiorcom, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji finansowej i mają problem z niewypłacalnością.

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Możemy pomóc Ci w:
– Rejestracji spółki. Pomożemy dobrać odpowiedni typ spółki oraz przeprowadzimy przez cały proces.
– Przeprowadzeniu zmian w KRS. Pomożemy dokonać zmian strukturalnych w spółce takich jak zmiana właścicieli, zarządu, przeniesienie siedziby, zmiana postanowień umowy spółki itp.
– Rozwiązaniu spółki. Przeprowadzimy Cię przez cały proces likwidacji spółki, a jak się da, to zaproponujemy alternatywne rozwiązanie (np. sprzedaż, rozwiązanie bez likwidacji).
– Ułożeniu relacji między wspólnikami. Omówimy zagadnienia, które najczęściej prowadzą do konfliktów między wspólnikami i niejednokrotnie były gwoździami do trumny dla całej firmy. Ustalenia spiszemy w porozumieniu wspólników bądź umowie założycielskiej.
– Ogłoszeniu upadłości. Niestety czasem firma bankrutuje. W takiej sytuacji na przedsiębiorcy ciąży obowiązek ogłoszenia upadłości. Dopełnienie tego obowiązku w odpowiednim terminie jest kluczowe dla ochrony członków zarządu przed osobistą odpowiedzialnością za zobowiązania spółki. Natomiast jeśli niewypłacalność ma charakter przejściowy pomożemy wejść na ścieżkę restrukturyzacji.

Opis firmy

Spółka Restruktor koncentruje się na obsłudze korporacyjnej spółek. Obsługujemy spółki na wszystkich etapach ich „życia” od powstania po zakończenie przez nie działalności.
Doradzamy w wyborze optymalnej formy prawnej biznesu. Pomagamy też zaplanować przeniesienie biznesu z jednoosobowej działalności gospodarczej do spółki. Przeprowadzamy przekształcenia form prawnych spółek oraz dokonujemy innych zmian w ich strukturze.

Nasze rekomendacje dopasowujemy do celów biznesowych wspólników i specyfiki prowadzonego przez nich biznesu. Pomagamy wspólnikom w ułożeniu relacji i ustaleniu zasad współpracy, tworząc porozumienia wspólników i umowy założycielskie (founders agreement).

Jako spółka Restruktor mamy prawo do świadczenia usług doradztwa restrukturyzacyjnego w tym do reprezentowania przedsiębiorców przed sądami w sprawach upadłościowych i restrukturyzacyjnych.

Dzięki doświadczeniu z upadłościami potrafimy też lepiej doradzić w kwestii potencjalnej odpowiedzialności członków zarządu, przy otwieraniu spółek oraz tworzeniu porozumień wspólników.

Posiadamy stałą współpracę z księgowymi, doradcami podatkowymi oraz zewnętrznymi kancelariami prawnymi, do których odsyłamy w przypadku zapotrzebowania naszych klientów na usługi, którymi sami się nie zajmujemy.

Osoba do kontaktu:

Adam Ratajczak

Adres:

Jana Dantyszka 4e/5
81-263 Gdynia

Dane firmy:

Restruktor sp. z o.o.
Jana Dantyszka 4e/5
81-263 Gdynia
NIP: 958-169-79-05
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl