MOLEQUA Marlena Błasik-Kasperek

logo-MOLEQUA Marlena Błasik-Kasperek
MOLEQUA by Marlena Błasik-Kasperek to zespół ciekawych osobowości, których wspólnym mianownikiem jest traktowanie fryzjerstwa jako czegoś więcej niż praca.

Każdego dnia dbamy o to, by włosy naszych klientów były zdrowe, piękne i zachwycały podczas spojrzenia w lustro. Mamy mnóstwo pomysłów, dlatego dobieramy fryzury, które wyrażają styl i charakter naszych klientów.

Fryzjerstwo to nasza pasja, a głównym celem jest uśmiech i zadowolenie na twarzach klientów.

Galeria zdjęć

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Z przyjemnością zajmiemy się Waszymi włosami, dobierzemy odpowiednie cięcie, by podkreślić rysy twarzy, a także kolor, by wydobyć blask oczu.

Udzielimy porad z zakresu pielęgnacji włosów zarówno w salonie, jak i w domu.

Oferujemy pomoc przy organizacji wydarzeń kulturalnych, warsztatów, spotkań. Pomożemy w stylizacji fryzur do sesji i różnego rodzaju wystąpień.

Opis firmy

Założycielką firmy MOLEQUA jest Marlena Błasik-Kasperek, która na co dzień swoją pasję do fryzjerstwa dzieli z klientami, wsłuchując się w ich indywidualne potrzeby i tworząc dla nich niesamowite fryzury.

Zespół tworzą młodzi i energiczni styliści.
W swojej pracy stawiamy na doświadczenie i profesjonalizm. Nieustannie pogłębiamy swoją wiedzę, uczestnicząc w różnych szkoleniach. Każdego dnia tworzymy dla swoich klientów nowoczesne stylizacje budzące zachwyt.
Bardzo dużą uwagę kierujemy na odpowiednią pielęgnację włosów, którą uważamy za podstawę pięknego wyglądu. Do perfekcji opanowaliśmy sztukę koloryzacji i strzyżenia.

Naszym celem jest zadowolenie i uśmiech klientów. W swoją pracę wkładamy mnóstwo serca i zaangażowania. Jesteśmy na bieżąco z aktualnymi trendami w światowym fryzjerstwie, ale i w modzie.

Bardzo chętnie bierzemy udział we wszelkiego rodzaju wydarzeniach, spotkaniach i sesjach - traktujemy to jako możliwość zbudowania głębszej więzi z klientami. Na co dzień jesteśmy osobami uśmiechniętymi, niezwykle kreatywnymi.

Osoba do kontaktu:

Marlena Błasik-Kasperek

Adres:

Zamojska 8
20-105 Lublin

Dane firmy:

MOLEQUA Marlena Błasik-Kasperek
Zamojska 8
20-105 Lublin
NIP: 713-287-93-75
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl