ATUT Joanna Łącka

logo-ATUT Joanna Łącka
Firma ATUT Joanna Łącka – jako bezpośredni importer części do skuterów i motocykli - aktywnie uczestniczy w formowaniu polskiego rynku jednośladów.
Na bazie bogatych doświadczeń, odnośnie specyfiki rynków chińskich oraz w oparciu o wypracowaną przez lata bazę naszych punktów dealerskich, zdecydowaliśmy się na import części zamiennych do skuterów, quadów i motocykli, sprowadzanych z Chin.

Galeria zdjęć

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Chętnie pomożemy w poznaniu specyfiki rynku azjatyckiego, udzielimy informacji na temat importu towarów spoza UE (transport, cło, zamówienie) oraz podzielimy się praktycznymi informacjami dotyczącymi wyjazdów na targi branżowe w Chinach.

Opis firmy

Działamy na rynku od 2001 roku, z roku na rok powiększając listę naszych odbiorców i budując pozycje na jakości i przystępnej cenie oferowanych towarów. Zapewniamy profesjonalną obsługę oraz sprawną realizację zamówień .

Naszym klientom oferujemy zaopatrzenie w części do skuterów chińskich takich marek jak: MOTOBI, ZIPP, ROMET, KINGWAY, MAGNUS, KEEWAY, MOTO VENTUS, MOTOMAR, BENZER, BAOTIAN, JONWAY, ABIWA, BARTON, JUNAK, GB MOTORS oraz części do quadów, motocykli, motorowerów w pojemnościach od 50 do 250 cm.

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na Polskę producenta opon i dętek marki BOSS, tajwańskiej firmy LPI, chińskich marek MEK i SOKO oraz własnej marki ABIWA, która powstała z troski o zadowolenie klienta.
Aby zrozumieć mentalność Chińczyków i oprzeć relacje z naszymi dostawcami na lepszym zrozumieniu naszych wzajemnych potrzeb 
i oczekiwań, właścicielka firmy biegle posługuje się językiem chińskim.

Obecnie obsługujemy sieć kilkuset punktów sprzedaży detalicznej i serwisów, sprzedających nasze części zamienne.
Sieć jest ciągle rozbudowywana oraz powiększana o kolejne punkty sprzedaży, znajdujące się również w Holandii, na Litwie, Ukrainie, Czechach, Anglii oraz Estoni.

Osoba do kontaktu:

Andrzej Łącki

Adres:

Wyścigowa 58
53-012 Wrocław

Dane firmy:

ATUT Joanna Łącka
Kwiatowa 2
55-040 Domasław
NIP: 894-194-24-54
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl