Dom Bez Kosztów

logo-Dom Bez Kosztów
Kompleksowo zajmujemy się najnowszymi rozwiązaniami - głównie systemem Red Snake oraz fotowoltaiką. Technika ta jest zdrowa, tania i zupełnie bezobsługowa z gwarancją aż na 25 lat! Zapomnij o serwisantach, przeglądach i wysokich rachunkach. Pozwól sobie na podwyższony komfort życia!

Niska inwestycja w kompleksowy system grzewczy, który może współpracować z fotowoltaiką zapewnia niewielkie rachunki za ogrzewanie - mogą wynosić nawet 0 zł rocznie!

 Poza tym montujemy pompy ciepła, fotowoltaikę, rekuperację oraz folie grzewcze na podczerwień - wszystkie systemy są niezależne od siebie.

Galeria zdjęć

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Z chęcią doradzimy w kwestii budowy domu zeroenergetycznego, doboru systemu ogrzewania lub odnawialnych źródeł energii.

Opis firmy

Jesteśmy firmą, która pomaga stworzyć dom zero energetyczny. 

Zastosowanie folii grzewczych Red Snake w połączeniu z fotowoltaiką i rekuperacją pozwala nam na dom, którego koszty utrzymania będą bliskie 0zł.

Jak to możliwe?System grzewczy Red Snake to niezwykle cienka folia (0,4mm). Jej elementem grzejnym jest tkanina, która składa się z mieszaniny włókien węglowych z pastą karbonu. Folie Red Snake zapewniają niemal 100% sprawności i można je z powodzeniem montować jako podstawowe źródło ogrzewania. 

W przypadku ogrzewania na podczerwień mamy do czynienia z zupełnie innym systemem grzania – fale podczerwone ogrzewają bezpośrednio wszystkie elementy pomieszczenia. Pochłaniane są przez ściany czy przedmioty, znajdujące się w danym pomieszczeniu i te dopiero oddają swoje ciepło.

Dzięki wymianie ciepła, które jest odbijane falami od przedmiotów, odczuwalna temperatura w pomieszczeniu wzrasta do poziomu temperatury idealnej dla zdrowia człowieka. 


Fotowoltaika

Aby obniżyć koszt użytkowania ogrzewania, dobieramy instalację fotowoltaiczną.
Jak ona działa?

Panele fotowoltaiczne pochłaniają fotony (czyli elementarne cząstki światła) i przetwarzają je w prąd stały, który poprzez przewód prądu stałego przepływa do falownika. Z kolei falownik (inwerter) przetwarza ten prąd stały w prąd zmienny, z którego właśnie korzystamy w domu (230 V i 400 V).
Wytworzoną energię elektryczną zużywamy na bieżąco, a ta która nie zostaje zużyta – magazynowana jest w sieci, a później zużywana nocą lub zimą. 


Rekuperacja, czyli proces odzyskania energii z zanieczyszczonego powietrza za pomocą rekuperatora.
Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła, dostarcza świeże zewnętrzne filtrowane powietrze, usuwając powietrze zużyte o wysokiej zawartości CO2. Do takiej wymiany dochodzi przez cały rok i we wszystkich pomieszczeniach.

Bez otwierania okien, bez strat energii, wszędzie, zawsze Ty i Twoi najbliżsi oddychacie świeżym filtrowanym powietrzem.

Połączenie tych trzech wyjątkowych systemów pozwala stworzyć dom praktycznie bezobsługowy, bez kosztów utrzymania, zdrowy, komfortowy i ekologiczny. To właśnie na tych cechach nam najbardziej zależy i mamy przyjemność je Państwu zaproponować.

Osoba do kontaktu:

Piotr Łangowski

Adres:

Piłsudskiego 8
89-600 Chojnice

Dane firmy:

Dom Bez Kosztów
Piłsudskiego 8
89-600 Chojnice
NIP: 592-225-43-78
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl