GO-leasing

logo-GO-leasing
Niezależny broker leasingu i kredytu pomoże sfinansować każdy przedmiot do firmy. Kompleksowa obsługa Klientów w zakresie zawierania umów leasingu, wynajmu długoterminowego czy kredytu.

Nasi Kontrahenci nie tracą czasu na zbędne formalności – to my wypełniamy za nich wszelkie formularze, wnioski, załatwiamy zaświadczenia, pilnujemy terminów rozpatrzenia wniosków, rejestrujemy samochody, jesteśmy w stałym kontakcie z Klientami od momentu pojawienia się pomysłu na leasing aż do zakończenia umowy.

Codzienna aktualizacja i bieżąca znajomość wszystkich ofert leasingowych na rynku.

Jeżeli pojawia się nowa oferta lub promocja, to wiemy o nich pierwsi. Dzięki temu nasi Klienci unikają długotrwałego i frustrującego procesu poszukiwania informacji w nowej rzeczywistości.

Galeria zdjęć

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Finansowanie samochodów osobowych, ciężarowych, ciągników i naczep oraz sprzętu budowlanego, maszyn i urządzeń.

Opis firmy

Szukasz profesjonalnych doradców z zakresu finansowania środków trwałych? GO-Leasing to niezależna firma, która pracuje na rzecz klientów, dzięki czemu bez dodatkowych prowizji i opłat przygotuje Ci najlepsze rozwiązanie dostępne na rynku! Dzięki współpracy z 32 sprawdzonymi i renomowanymi firmami leasingowymi oraz bankami wiemy gdzie otrzymasz najkorzystniej leasing bądź kredyt.

Jesteśmy firmą niezależną, pracujemy w imieniu i na rzecz naszych Klientów. Wybieramy dla Państwa bezpłatnie i skutecznie najkorzystniejsze oferty leasingu samochodów, wynajmu długoterminowego czy kredytu. Dbając przy tym o optymalne rozwiązania podatkowe. Korzystając z naszych zniżek flotowych, negocjujemy najniższe ceny.

Nie doliczamy dodatkowych opłat i prowizji.

Firmy, z którymi współpracujemy to m.in.: Alior Leasing, Grenke Leasing, Idea Getin Leasing, Impuls Leasing, Internetowy Fundusz Leasingowy, Leaselink, Leasing Plus, Leasing Polski, Masterlease, Millennium Leasing, mLeasing, Noble Finance, ORIX, Pekao Leasing, PKO Leasing, Santander Leasing, Siemens Finance, oraz: AKF leasing, AVIS Lease, BETAD Leasing, BPS Leasing, BREWE Leasing, ENERGO-UTECH SA, FGA Leasing, Finserv, IKB Leasing, SG Equipment Leasing, SGB Leasing, Stefczyk Leasing i inne.

Współpracujemy z DEKRA Polska w zakresie wycen pojazdów, maszyn i urządzeń.

Naszą misją jest zapewnienie wszystkim Klientom jak najwyższej jakości oferowanych usług.

Najniższe oprocentowanie to nie wszystko. Co nas wyróżnia?


  • Hurtownia leasingu, a wielkość ma znaczenie! Przy 60 oddziałach w całej Polsce, jesteśmy w stanie wynegocjować najkorzystniejsze warunki leasingu, a także obsługi posprzedażowej.

  • Kompleksowa obsługa w zakresie zawierania umów leasingu. Nie trać czasu na formalności! Zajmij się swoim biznesem, a my zajmiemy się kompleksową obsługą. Jesteśmy w stałym kontakcie od momentu pierwszej wizyty i pojawienia się pomysłu na leasing aż do zakończenia umowy.

  • Codzienna aktualizacja i bieżąca znajomość wszystkich ofert leasingowych na rynku. Nie trać czasu na porównywanie ofert w bankach! Dzięki innowacyjnemu systemowi, aktualizowane są one dla nas codziennie, dzięki czemu masz pewność, że zaoferujemy Tobie tą najkorzystniejszą. Jeżeli pojawia się nowa oferta lub promocja, to wiemy o niej pierwsi.

  • Skuteczność w załatwianiu Państwa wniosków. Masz pewność, że złożymy wniosek prawidłowo! Znamy kryteria jakie stosują firmy leasingowe przy rozpatrywaniu wniosku, dlatego potrafimy dobierać oferty tak aby sfinansować najbardziej nietypowe przedmioty lub w nietypowych sytuacjach biznesowych.

  • Profesjonalne i rzetelne doradztwo w doborze najbardziej optymalnej oferty – Doradzimy rzetelnie i profesjonalnie! Mamy świadomość jak ważny jest dobór finansowania pod względem korzyści podatkowych i rachunkowych.

  • Najkorzystniejsze finansowo oferty leasingu w Polsce. Dzięki centralnie wynegocjowanym umowom z firmami leasingowymi mamy dostęp do najbardziej atrakcyjnych warunków leasingu na rynku!

  • Bezpieczeństwo transakcji.

  • Doświadczeni i przeszkoleni doradcy leasingowi na terenie całej Polski. Nasi doradcy są mobilni, szanują czas klientów i dojadą w dowolne miejsce w Polsce.

Osoba do kontaktu:

Mariusz Dobosz

Adres:

Chorzowska 44b/lok. 414
44-100 Gliwice

Dane firmy:

GO-leasing
Chorzowska 44b/lok. 414
44-100 Gliwice
NIP: 631-254-14-18
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl