Teatr Tańca 8 Negro

logo-Teatr Tańca 8 Negro
Teatr Tańca 8 Negro Agaty Litwińskiej to profesjonalne studio, gdzie uczymy dzieci i dorosłych różnego rodzaju technik tanecznych.
Podstawą naszej działalności są lekcje baletu, ale w ofercie znajdują się także inne ciekawe zajęcia m.in taniec współczesny, modern jazz, barre au sol, salsa, breakdance czy dancehall. Pomagamy również parom narzeczeńskim w przygotowaniach do tradycyjnego, pierwszego tańca weselnego.

Poza tym organizujemy wszelkiego rodzaju wydarzenia kulturalne, imprezy tematyczne, spektakle baletowe, pokazy taneczne, koncerty, akcje i spotkania z artystami.

Zobacz nas na Facebooku.

Galeria zdjęć

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Naszym celem jest rozpowszechnienie tańca jako wspaniałego i aktywnego sposobu na spędzanie wolnego czasu wśród każdej grupy wiekowej. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania związane z naszą branżą.

Opis firmy

Studio tańca Agaty Litwińskiej, czyli „Teatr Tańca 8 Negro”, to nowa szkoła taneczna na tczewskiej mapie kulturalnej. Jak przekonują nas jej instruktorzy, jest to miejsce tworzone z pasją i dla pasji.

Jest to studio tworzone przez zespół tancerzy, którzy znają się już od kilkunastu lat: Julia Neubauer, Weronika Sobecka, Julia Maks, Klara Rekowska, Agata Litwińska, Mikhail Karanukhov, Tomasz Budrewicz.
Naszą wspólną pasją jest taniec i to sprawia, że uwielbiamy spędzać czas razem, tworzyć nowe choreografie i dzielić się tym z innymi.

Słowo „teatr” w nazwie nie jest przypadkowe, ponieważ pragniemy nie tylko uczyć tańca, ale również uwrażliwiać na sztukę, pokazać wszystko to, za co my kochamy taniec.
Organizujemy różnego rodzaju wydarzenia kulturalne, imprezy tematyczne, spektakle baletowe, pokazy taneczne, koncerty, akcje i spotkania z różnymi artystami. W najbliższym czasie mamy w planach rozpoczęcie cyklu wieczorków baletowych oraz autorskich spektakli tanecznych.

Przede wszystkim chcemy dzielić się tym co kochamy. Stworzyliśmy Teatr Tańca 8 Negro, by dać możliwość rozwoju młodym artystom, ale również aby zachęcić dorosłych do spędzania aktywnie wolnego czasu. Pragniemy, aby w naszym studio każdy czuł się swobodnie i spełniał swoje własne artystyczne marzenia.

Osoba do kontaktu:

Agata Litwińska

Adres:

Traugutta 3A
83-110 Tczew

Dane firmy:

Teatr Tańca 8 Negro Agata Litwińska
Traugutta 3A
83-110 Tczew
NIP: 593-247-38-57
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl