CASTANEA

logo-CASTANEA
Meble Castanea to marka zajmująca się produkcją mebli na wymiar dla klienta zarówno indywidualnego jak i biznesowego. Wykonujemy meble kuchenne, łazienkowe, szafy / garderoby oraz meble biurowe.

Galeria zdjęć

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Zawsze chętnie podzielimy się naszą wiedzą z zakresu meblarstwa.

Opis firmy

Żyjemy w czasach kiedy od wszystkich i wszystkiego wymagamy coraz więcej. Dotyczy to również branży meblowej. Meble mają dziś być nie tylko funkcjonalne, ale również stylowe. Do tego zajmować jak najmniej miejsca, wykorzystywać każdą wolną przestrzeń i pełnić funkcję dekoracyjną.

Czy to wszystko jest możliwe? Okazuje się, że jak najbardziej. Dzięki naszemu doświadczaniu jesteśmy w stanie wykonać każdą zabudowę. Oferujemy bezpłatny pomiar, wycenę całego projektu, jak również fachowe doradztwo na każdym etapie prac. Wykonujemy projekt oraz wizualizację, która w dokładny sposób odwzorowuje rzeczywisty wygląd mebli. Korzystamy z płyt, blatów, lakierów i okuć meblowych znanych światowych liderów w branży meblowej. Naszym atutem jest bezpłatny montaż wykonanego zlecenia. Przywożąc gotowe meble, zespół naszych pracowników oferuje pełen montaż mebli, na życzenie klienta podłączamy również urządzenia AGD i oświetlenie. Ponadto zapewniamy dożywotnią gwarancję naszych produktów. Jesteśmy pewni tego, z kim współpracujemy i jak wykonujemy naszą pracę. Dajemy gwarancję, bowiem mamy pewność, że nasze produkty to jakość, która przetrwa pokolenia.

Zapraszamy do współpracy.

Osoba do kontaktu:

Michał Popiel

Adres:

Borowikowa 13
05-462 Majdan

Dane firmy:

CASTANEA
Borowikowa 13
05-462 Majdan
NIP: 825-197-74-46
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl