Importer elektronicznych akcesoriów samochodowych Lago

logo-Importer elektronicznych akcesoriów samochodowych Lago
Dostarczamy kierowcom akcesoria samochodowe, które ułatwiają codzienne życie.
Wiemy, że bezpieczeństwo i komfort prowadzenia samochodu są najważniejsze, dlatego dostarczamy kierowcom akcesoria samochodowe, które ułatwiają codzienne życie. Nasze produkty są łatwe w montażu, trwałe i dostępne dla każdego kierowcy.

Galeria zdjęć

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Możemy doradzić, jakie wyposażenie wybrać do Twojego samochodu oraz podzielić się doświadczeniem związanym z importem produktów z Chin.

Opis firmy

Technika w ciągu ostatnich kilkunastu lat rozwinęła się do tego stopnia, że pojawiło się wiele ciekawych rozwiązań, ułatwiających prowadzenie i korzystanie z samochodu.

Wybierając produkty do oferty, kierujemy się zwiększeniem wygody i bezpieczeństwa prowadzenia samochodu oraz przyglądamy się, jakie gadżety są w droższych, lepiej wyposażonych samochodach i te same rozwiązania oferujemy kierowcom, którzy nie mają tych udogodnień w swoich pojazdach.

Weźmy jako przykład parkowanie – konstrukcja dzisiejszych samochodów powoduje ograniczoną widoczność z przodu i z tyłu - trudno jest wyczuć, czy do przeszkody mamy 30 czy 100 cm i w tym przypadku świetnym udogodnieniem są czujniki parkowania lub kamery cofania w zestawie z monitorem LCD – kto raz pozna, jak zwiększa się wygoda podczas manewru parkowania, gdy pojazd posiada te urządzenia, ten już w każdym samochodzie będzie chciał mieć to wyposażenie.

Z kolei rejestratory trasy, czyli kamery umieszczone na szybie nagrywające cały czas to, co dzieje się przed pojazdem, pomogą ustalić sprawcę i okoliczności wypadku drogowego, nagranie może być wykorzystane w celach dowodowych przez Policję lub Sąd oraz w sporach z ubezpieczycielem.

Zupełna nowość na polskim rynku to startery akumulatorowe z wbudowanym power bankiem, których główną funkcją jest pomoc w uruchomieniu samochodu ze słabym lub całkowicie wyładowanym akumulatorem – podpinamy taki starter za pomocą klem do akumulatora i bez problemu uruchamiamy samochód. Za jego pomocą można naładować również komputer, telefon lub tablet.

Marka LAGO powstała w 2005 roku, obecnie w swojej ofercie posiadamy następujące produkty:

* czujniki parkowania,
* kamery cofania,
* zestawy monitor LCD z kamerą cofania
* NOWOŚĆ: startery akumulatorowe z wbudowanym power bankiem,
* zestawy oświetlenia ksenonowego oraz żarniki xenonowe
* lokalizatory gps,
* maty grzewcze,
* zestawy głośnomówiące bluetooth
* światła do jazdy dziennej,
* rejestratory trasy.

Prowadzimy sprzedaż detaliczną oraz hurtową.

Naszymi klientami są klienci indywidualni, warsztaty, sklepy, hurtownie, dystrybutorzy.

Osoba do kontaktu:

Marcin Łyczba

Adres:

Żwirowa 12
05-092 Łomianki

Dane firmy:

Lago Media
Żwirowa 12
05-092 Łomianki
NIP: 522-243-79-70
REGON: 140594070
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl