Gabinet Kosmetologiczny Professional&Beauty

logo-Gabinet Kosmetologiczny Professional&Beauty
Korzystając z doświadczenia, wiedzy z zakresu podologii i kosmetologii, nowoczesnego sprzętu oraz specjalistycznych produktów, pomagamy klientom zwalczać ból w obrębie stóp, poprawiamy ich wygląd.
Podnosimy komfort życia naszych klientów zwalczając niedoskonałości i defekty w obrębie twarzy.

Galeria zdjęć

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Chętnie podzielimy się doświadczeniem z etapów wdrażania programu rozwoju CLF w naszej firmie.
Zawsze służymy doświadczeniem i pomocą z zakresu podologii i kosmetologii,
w tych dziedzinach czujemy się pewnie. ☺

Opis firmy

Żyjemy w czasach, w których wizerunek jest wyznacznikiem statusu społecznego, przynależności do grup społecznych. Social media, tj. Instagram czy Facebook nie pozwalają nam nawet na chwilę zapomnieć o trendach i kanonach urody współczesnego świata, od których nikt raczej nie chce odstawać.

Dajemy naszym klientom poczucie, że nie odstają od celebrytów z pierwszych stron gazet. Pytamy i słuchamy czego od nas oczekują, co najbardziej im przeszkadza. Oferujemy topowe zabiegi korygujące obiektywne i subiektywne defekty skóry w obrębie twarzy. Tym samym dajemy poczucie pewności siebie, poprawę samopoczucia czasem nawet relacji z ludźmi.

Pęd życia i pośpiech powodują, że coraz bardziej ułatwiamy sobie życie. Coraz więcej czasu spędzamy przed komputerem, w samochodzie, niewiele się ruszamy, rozleniwiając mięśnie a to generuje częste i bolesne problemy w obrębie stóp.

Diagnozujemy problem, wdrażamy terapie i konkretne działania. Współpraca interdyscyplinarna klienta z nami jest gwarancją powodzenia naszej pracy.
Efektem jest zniesienie bólu, podniesienie komfortu życia i zapobieganie dalszym konsekwencjom.

Dbałość o higienę, bezpieczeństwo klienta, ciągłe doskonalenia naszych umiejętności, rozwój, zdobywanie wiedzy oraz najwyższej jakości produkty i sprzęt są dla nas najważniejsze.

Osoba do kontaktu:

Alicja Doering

Adres:

Lipowa 56
84-242 Luzino

Dane firmy:

Gabinet kosmetologiczny Professional&Beauty
Lipowa 56
84-242 Luzino
NIP: 588-181-43-36
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl