WallArt

logo-WallArt
Jesteśmy lokalnym (wrocławskim), producentem tapet i fototapet na wymiar, drukowanych w ekologicznej technologii lateksowej.

Galeria zdjęć

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Pomoc w zakresie doboru i produkcji tapet na wymiar. Aranżacja wnętrz i przestrzeni biurowych w zakresie dekoracji ścian, witryn, oznakowania kierunkowego, rolet, mebli biurowych i ekspresów do kawy.

Opis firmy

Posiadamy w ofercie tapety samoprzylepne winylowe, flizelinę gładką oraz winyl na flizelinie o strukturze lnu, betonu, piasku oraz srebrnego lnu.

Nasze tapety mogą być stosowane nawet w pomieszczeniach takich jak kuchnie, łazienki, toalety, czy korytarze i ciągi komunikacyjne.
Do przestrzeni narażonej na duże zabrudzenia, uszkodzenia mechaniczne lub kontakt z wodą, tłuszczem czy detergentami - mamy dedykowany materiał winylowy laminowany, który jest niezwykle odporny na każdy z wyżej wymienionych rodzajów uszkodzeń i zabrudzeń.

Posiadamy własną bazę autorskich wzorów, z pełną możliwością personalizacji na potrzeby danego wnętrza.

Świadczymy kompleksowe usługi od projektu, po produkcję oraz montaż.

Osoba do kontaktu:

Karolina Lepczak

Adres:

Rafała Wojaczka 3f
51-169 Wrocław

Dane firmy:

WallArt Sp. z o.o.
Rafała Wojaczka 3f
51-169 Wrocław
NIP: 895-215-63-63
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl