Master-Cieślicki spółka jawna

logo-Master-Cieślicki spółka jawna
Zajmujemy się budownictwem drewnianym - domy z bali, domy szkieletowe, domy z płyt drewnianych CLT.

Galeria zdjęć

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Potrafimy przekonać Coraz Lepszych Przedsiębiorców do zalet budownictwa drewnianego. Chętnie doradzimy przy budowie, włączając w to wizje lokalne.

Opis firmy

Budujemy domy drewniane do stanu deweloperskiego, domy w konstrukcji szkieletowej, domy z bala głównie klejonego ze względu na bardzo dobre właściwości tego drewna.
Materiał jest suszony komorowo i obrabiany na czterostronnych obrabiarkach. Docelowo bardzo dokładną obróbkę według rysunków techniczno-montażowych wykonuje centrum obróbcze CNC z milimetrową dokładnością.

Jesteśmy w stanie zrealizować każdy projekt - gotowy, zakupiony z katalogu domów, czy też projekt zlecony indywidualnie.
Przed umową robimy wycenę danego projektu wraz zakresem prac.
Zakres prac jest otwarty, można go modyfikować, nawet po rozpoczęciu prac budowlanych.

Nowością jest technologia z płyt CLT. Są to masywne, klejone płyty w dużych formatach, wycinane na centrach obróbczych, na podstawie rysunków technicznych. Zaletą są bardzo dobre właściwości płyt, wytrzymałość ogniowa, szybkość montażu, jakość wizualna drewna od strony wewnętrznej, realizacja dowolnego kształtu budowlanego.

Nasz obszar działania obejmuje całą Polskę. Domy drewniane są ekologiczną inwestycją, posiadają walory zdrowotne. Dodatkową zaletą jest szybki czas budowy - montaż konstrukcji to kilka dni, brak prac mokrych, przy tynkach, stropach, murach.

Osoba do kontaktu:

Marek Cieślicki

Adres:

Kręta 10
21-500 Biała Podlaska

Dane firmy:

Master-Cieślicki spółka jawna
Kręta 10
21-500 Biała Podlaska
NIP: 537-245-23-91
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl