Usługi Transportowe Import-Eksport Spedycja Zenon Herberg

logo-Usługi Transportowe Import-Eksport Spedycja Zenon Herberg
Transport to nasza pasja. Od ponad 20 lat spełniamy oczekiwania klientów krajowych i zagranicznych. Ich potrzeby są dla nas wyznacznikiem jakości.
Działamy skutecznie, profesjonalnie i zawsze na czas dojeżdżamy do celu.

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Transport zagraniczny, pozyskiwanie klientów zagranicznych, obsługa programów do wyszukiwania ładunków.

Opis firmy

Nasza firma powstała w 1999 roku jako małe rodzinne przedsiębiorstwo, którego celem było zapewnienie jak najwyższej jakości usług w sektorze transportowo-spedycyjnym w całej Europie.

Od początku istnienia wyróżnialiśmy się indywidualnym podejściem do klienta i wysoką jakością świadczonych usług. Naszym głównym celem było pozostanie rodzinnym przedsiębiorstwem ze stałą i ugruntowaną pozycją na rynku. Dzięki takiej polityce firmy przez 10 lat osiągnęliśmy wiele. Założenia twórców przedsiębiorstwa sprawiły, że dzięki indywidualnemu podejściu i skutecznemu działaniu, stale i dynamicznie rozwijamy swoją działalność.

Naszym priorytetem jest ciągłe doskonalenie się i rozwój w sektorze transportowo - logistycznym, co pozwala świadczyć najwyższą jakość usług oraz zapewnić odrębne podejście do każdego zlecenia.

Osoba do kontaktu:

Jarosław Herberg

Adres:

11 listopada 4
66-500 Strzelce Krajeńskie

Dane firmy:

UTIES Zenon Herberg
11 listopada 4
66-500 Strzelce Krajeńskie
NIP: 559-189-27-74
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl