Kancelaria Radcy Prawnego LEX OPTIM

logo-Kancelaria Radcy Prawnego LEX OPTIM
Kancelaria Radcy Prawnego LEX OPTIM świadczy pomoc prawną przedsiębiorcom w ramach stałej bądź bieżącej obsługi prawnej. Pomagamy m.in. w sprawach z zakresu prawa cywilnego, prawa handlowego, prawa pracy, prawa kontraktów, windykacji należności, prawa Internetu. Jeśli chcesz się skupić na zarabianiu pieniędzy, nie masz czasu na analizę ciągle zmieniających się przepisów prawa, nie jesteś pewien, czy dobrze interpretujesz zapisy umowy, my z przyjemnością zajmiemy się Twoją sprawą, zadbamy o Twój interes i wyjaśnimy wszelkie wątpliwości, tak byś mógł podjąć właściwe decyzje. Będziesz mógł skupić się na tym, co naprawdę sprawia Ci radość.

Galeria zdjęć

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Kwestie prawne

Opis firmy

Lubimy swoją pracę i sprawia nam przyjemność rozwiązywanie problemów prawnych.

To, co nas wyróżnia, to prawdziwa troska o Klienta i jego sprawy. Przed podjęciem sprawy ustalamy z Klientem wynagrodzenie, w toku współpracy z Kancelarią informujemy Klienta o stanie sprawy i o podjętych działaniach. Wnikliwie słuchamy naszych Klientów tak, by następnie optymalnie dostosować rozwiązania prawne do konkretnej sytuacji danego Klienta. Czuwamy nad tym, aby Klienci nie popełniali błędów, które mogą ich wiele kosztować.

Chętnie zajmiemy się poprawą płynności finansowej firmy poprzez skuteczną windykację należności, będziemy reprezentować Twój interes przed sądem lub organem, stworzymy wzory różnego typu umów np. najmu, sprzedaży, dostawy, świadczenia usług, zlecenia, zabezpieczymy interes pracodawcy m.in. poprzez wprowadzenie umów o zakazie konkurencji, umów o zachowaniu poufności czy zachowaniu tajemnicy przedsiębiorstwa.

Podpowiemy również w doborze formy prawnej dla danego przedsięwzięcia. Rejestrujemy spółki i dokonujemy zmian przed sądem rejestrowym. Pomożemy w kwestiach praw autorskich, ochrony dóbr osobistych i usuwaniu negatywnych wpisów w Internecie.

Nieobce są nam zagadnienia małżeńskiego prawa majątkowego i spadkowego czy zagadnienia upadłościowe. Proponując rożne rozwiązania prawne, nie pominiemy kwestii podatkowych.

Stworzymy regulamin dla sklepu internetowego czy innego portalu lub konkursu.

Stale się rozwijamy i doskonalimy dążąc do tego, aby zapewnić Klientom coraz wyższy poziom świadczonej pomocy prawnej.

Nasza pomoc może przejawiać się w wydaniu opinii, konsultacji, sporządzeniu wzoru pisma lub innego dokumentu np. umowy, reprezentacji w sądzie lub przed organami. Może mieć charakter stały lub doraźny.

Jesteśmy tam, gdzie są nasi przedsiębiorcy tak, by ich jak najlepiej zrozumieć biorąc udział m.in. w różnego typu spotkaniach biznesowych. Wspieramy także różne inicjatywy społeczne.

Wspieramy przedsiębiorców w rozwijaniu ich biznesów robiąc to, co lubimy jak najlepiej.

Osoba do kontaktu:

Małgorzata Koczan

Adres:

Jana Sawy 6/203
20-632 Lublin

Dane firmy:

Kancelaria Radcy Prawnego Małgorzata Koczan
Jana Sawy 6/203
20-632 Lublin
NIP: 658-183-42-00
REGON: 061682733
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl