Klub Książki Tolle.pl

logo-Klub Książki Tolle.pl
Zmieniamy świat na bardziej chrześcijański.
Głęboko wierzymy, że świat będzie lepszy, jeśli ludzie będą kierować się miłością Boga i bliźniego oraz żyć według zasad Ewangelii. Jeśli podzielasz te wartości, to zapraszamy do Klubu Książki Tolle.pl! Jeśli chcesz razem z nami zmieniać świat na bardziej chrześcijański to - podobnie jak my - potrzebujesz rozwoju duchowego i osobistego. Dlatego polecamy najlepsze książki, które warto przeczytać, by zmieniać świat wokół siebie.

Galeria zdjęć

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Możemy podzielić się doświadczeniem w zakresie prowadzenia sklepu internetowego i obsługi klienta, z której słynie nasz Klub Książki. A poza tym oczywiście doradzić, co warto poczytać :)

Opis firmy

Jeśli chcesz skutecznie zmieniać świat na lepszy, nie trać czasu na czytanie byle czego - skup się na takich książkach, które naprawdę są najlepsze. Jak jednak znaleźć takie książki wśród dziesiątek tysięcy tytułów dostępnych w księgarniach?

W Klubie Książki Tolle.pl doradzimy Ci, co warto przeczytać, abyś osiągał najlepsze owoce w swoim rozwoju osobistym i duchowym, abyś mógł skuteczniej dawać chrześcijańskie świadectwo w świecie. Spośród dziesiątków tysięcy książek dostępnych w Polsce wybraliśmy te, po które naprawdę warto sięgnąć!

I co ważne, to nie są książki tylko religijne, bo nie wystarczy czytać książek o Janie Pawle II, modlitwie i Kościele. Jeśli chcesz być lepszą żoną (mężem), rodzicem, mieć lepszą relację z ludźmi - czytaj także książki na ten temat! Dlatego oprócz książek o rozwoju duchowym polecamy Ci też książki z innych dziedzin (np. psychologia, historia, kultura), ale zawsze specjalnie dobrane i zgodne z chrześcijańskimi wartościami.

Jeśli podzielasz nasze wartości, dołącz do Klubu Książki Tolle.pl już teraz!

Osoba do kontaktu:

Kamila Młodzianko

Adres:

Pawia 55
20-343 Lublin

Dane firmy:

PROFECT Paweł Królak
Strojnowskiego 15
20-386 Lublin
NIP: 821-229-19-92
REGON: 060374691
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl