Consido

logo-Consido
Projektujemy i urządzamy instytucjom pomieszczenia tak, aby sprzyjały wygodnej i wydajnej pracy ich pracowników oraz pozytywnie oddziaływały na ich klientów. Edukujemy przedsiębiorców, jak tworzyć ergonomiczne miejsca pracy i zwiększać produktywność pracowników biurowych poprzez tworzenie im dogodnych warunków, poprzez tworzenie wygodnego otoczenia.

To klient jest naszym szefem składając zlecenie – zamówienie. Naszym głównym celem jest wykonać zlecenie dla klienta w sposób najlepszy dla niego. To nie znaczy, że klient ma zawsze rację. My otaczamy go opieką w taki sposób, aby wszyscy byli dumni z osiągniętych rezultatów.

Galeria zdjęć

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Z przyjemnością doradzimy, jak zaprojektować i urządzić ergonomiczne stanowisko pracy biurowej.

Opis firmy

Firmę Consido tworzy zespół odpowiedzialnych i kreatywnych ludzi, których wspólnym celem jest stworzenie i wdrożenie w życie idei biura doskonałego.

Pomysł jest kluczem, który otwiera drzwi kreatywności. Nasi pracownicy w porozumieniu z inwestorem, tworzą spójną koncepcję przestrzeni biurowej. Wspólna praca nad projektem tworzy pomost pomiędzy wszystkimi nieodzownymi elementami potrzebnymi w każdym biurze a estetyką, funkcjonalnością i komfortem użytkowania.

Widząc ładny i ciekawy przedmiot, często zastanawiamy się gdzie i w jaki sposób powstał, kto jest jego producentem. W swoich projektach i realizacjach staramy się dobierać produkty renomowanych i sprawdzonych producentów. Daje nam to pewność, że to co proponujemy klientowi, spełni jego potrzeby i oczekiwania.
Przy doborze produktów, kładziemy duży nacisk na detale wykończeniowe, to one pozwalają nam budować klimat i wyjątkowość przestrzeni biurowej.

Gra kolorów, światło, detale aranżacyjne, to aspekty, które bardzo często są pomijane przez inwestorów przy wyposażaniu biura, dlatego zadaniem naszego działu projektowego jest pokazanie, iż przestrzeń biurowa nie musi być nudna. Przy nakładzie niewielkich środków można dobrać takie elementy aranżacyjne, które będą potrafiły zbudować niepowtarzalny klimat miejsca pracy. Zapewniając pracownikom ciekawe środowisko do pracy, tak naprawdę wzmacniamy ich efektywność i kreatywność.

Mając za sobą dziesiątki powierzonych i zakończonych sukcesem realizacji, możemy dzisiaj z całą pewnością powiedzieć, że nie boimy się wyzwań i jesteśmy gotowi podjąć się nawet najbardziej rozbudowanych, skomplikowanych i nietuzinkowych inwestycji na terenie kraju oraz poza jego granicami.

Osoba do kontaktu:

Marek Woźniakowski

Adres:

Taborowa 119d
92-602 Łódź

Dane firmy:

Consido S. Polit, M. Woźniakowski
Taborowa 119d
92-602 Łódź
NIP: 728-262-93-03
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl