SRT GROUP

logo-SRT GROUP
Pod szyldem SRT Group od lat (w 2019 roku firma osiągnie pełnoletność) działają dwie agencje ubezpieczeniowe, stacja kontroli pojazdów oraz serwis samochodowy. Ubezpieczenia i usługi motoryzacyjne to dwie podstawowe gałęzie naszej działalności, które łączymy tworząc atrakcyjne pakiety usług. Pomagamy załatwiać wszelkie formalności związane z zakupem auta. Od przeglądu technicznego przed zakupem, przez potrzebne naprawy po indywidualne dopasowanie ubezpieczenia i pomoc w rejestracji samochodu.

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Bardzo chętnie udzielimy cennych informacji w zakresie naszej działalności. Pomożemy również w wyborze atrakcyjnej polisy ubezpieczeniowej, szybko i sprawnie przeprowadzimy przegląd rejestracyjny Twojego pojazdu, lub pojazdu które dopiero ma stać się Twoje, a nasi fachowcy naprawią niemal każdą usterkę samochodu.

Wszystko w jednym miejscu!

Zapraszamy!

Opis firmy

Agencje ubezpieczeniowe

Kompleksowa ochrona ubezpieczeniowa, profesjonalna obsługa i doświadczenie! W naszym przypadku to nie są puste słowa.

Współpracujemy z ponad 30 towarzystwami ubezpieczeniowymi. Daje nam to pełną znajomość rynku. Jesteśmy na bieżąco z nowościami w branży ubezpieczeń, a także z aktualnymi ofertami ubezpieczycieli i dostępnymi na rynku promocjami. Dzięki temu możemy dobrać najkorzystniejszą dla Ciebie opcję. Z nami ubezpieczysz zdrowie i życie, dom, mieszkanie, samochód, inwestycję, działalność gospodarczą czy podróż.

Powiemy Ci na co zwrócić uwagę wybierając polisę – na czym nie warto oszczędzać, a z czego możesz zrezygnować. Możesz również liczyć na naszą pomoc w załatwieniu formalności np. wypowiedzenia umowy OC czy rejestracji samochodu.

Stacja Kontroli Pojazdów

W naszej stacji kontroli pojazdów wykonasz nie tylko standardowy, obowiązkowy przegląd rejestracyjny motocykla, samochodu osobowego, ciężarowego do 3,5t, a ciągnika rolniczego. Oferujemy również przegląd techniczny pojazdu przed zakupem. Dokładnie sprawdzimy stan pojazdu (amortyzatory, hamulce, zawieszenie, zbieżność, błędy w komputerze, pomiar grubości lakieru) i upewnimy się czy nie jest to auto powypadkowe. Na podstawie oceny stanu najistotniejszych elementów doradzimy Ci czy warto zdecydować się na zakup.

Nie musisz też martwić się, że zapomnisz o przeglądzie. Możesz zostawić nam swoje dane kontaktowe, a my wyślemy Ci powiadomienie o nadchodzącym terminie przeglądu.

Twój Serwis Samochodowy

W naszym serwisie samochodowym wieloletnie doświadczenie fachowców spotyka się z nowoczesnymi technikami diagnostycznymi. Dzięki temu z powodzeniem zajmujemy się naprawą różnych marek samochodów.

Oferujemy atrakcyjne pakiety dla stałych klientów oraz szeroki zakres usług w jednym miejscu (diagnostyka komputerowa, mechanika, elektronika pojazdowa, blacharstwo i lakiernictwo, wulkanizacja opon, serwis klimatyzacji, a nawet mycie i czyszczenie wnętrza samochodu). Dzięki temu oszczędzasz nie tylko pieniądze, ale też cenny czas.

Osoba do kontaktu:

Dariusz Sarota

Adres:

Krakowskie Przedmieście 428
32-087 Trojanowice

Dane firmy:

SRT GROUP Dariusz Sarota, Władysław Sarota Spółka Jawna
Krakowskie Przedmieście 428
32-087 Trojanowice
NIP: 513-023-40-58
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl