QWERTY

logo-QWERTY
QWERTY Hurtownia części i akcesoriów AGD – wysyłkowa sprzedaż hurtowa i detaliczna części i akcesoriów AGD. Dobór akcesoriów oraz środków chemicznych do twojego sprzętu domowego oraz firmowego nie stanowi dla nas wyzwania. Pomagamy rozwiązać każdy twój problem z sprzętem AGD.

Korkiangielski – nauka języków obcych przez Skype – Indywidualny tok nauczania języków obcych dla każdego. Specjalnie dla ciebie przygotujemy program nauczania, który pomoże Ci zrealizować każdy twój cel.

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Mogę pomóc uczestnikom w kwestii prowadzenia sprzedaży w internecie, marketingu internetowego.

Opis firmy

QWERTY Hurtownia części i akcesoriów AGD – wysyłkowa sprzedaż hurtowa i detaliczna części i akcesoriów AGD. Dobór akcesoriów oraz środków chemicznych do twojego sprzętu domowego oraz firmowego nie stanowi dla nas wyzwania. Pomagamy rozwiązać każdy twój problem z sprzętem AGD. Stawiamy sobie za cel, aby każde zamówienie opuściło nasz magazyn nie później niż dzień po twoim zakupie niezależnie od tego, z jakiego kanału zakupu skorzystałeś. Naszym głównym asortymentem są następujące grupy produktowe:

- worki do odkurzaczy;

- ssawki do odkurzaczy;

- akcesoria i części do urządzeń kuchennych takich jak: roboty kuchenne, maszynki do mięsa, ekspresy ciśnieniowe, kuchenki gazowe i elektryczne.

- części do pralek oraz zmywarek.

Jeśli jakiegoś produktu nie ma w naszym katalogu produktów staniemy na głowie, żeby pomóc ci go zdobyć.

Korkiangielski – nauka języków obcych przez Skype – Indywidualny tok nauczania języków obcych dla każdego. Specjalnie dla ciebie przygotujemy program nauczania, który pomoże ci zrealizować każdy twój cel. Nasze usługi obejmują między innymi:

- Kompleksowa nauka języka angielskiego - wszystkie poziomy zaawansowania, wszystkie zdolności językowe;

- Korepetycje;

- Przygotowanie do egzaminów szkolnych oraz certyfikacyjnych;

- Busines english online - angielski dla firm;

- Nauka języka angielskiego dla dzieci.

W nauczaniu wykorzystujemy narzędzia umożliwiające wspólną pracę na jednej tablicy oraz materiały oraz narzędzie multimedialne, które pozytywnie wpływają na zaangażowanie uczniów oraz poprawia przyswajanie nowej wiedzy językowej.

Stale podnosimy poziom naszych nauczycieli poprzez szkolenia prowadzone przez metodyka. Dbamy również o to, by czas spędzony z nami nie był jedynie czasem poświęconym na naukę.

Osoba do kontaktu:

Piotr Dworzański

Adres:

Św. Józefa 24c
44-217 Rybnik

Dane firmy:

QWERTY Piotr Dworzański
Św. Józefa 24c
44-217 Rybnik
NIP: 642-250-78-13
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl