Krawieckie Atelier LUKRENCJA

logo-Krawieckie Atelier LUKRENCJA
LURENCJA to połączenie pasji do szycia, projektowania i stylu. Na pierwszym miejscu stawia na modę i wygodę. Zwraca szczególną uwagę na to co piękne, stylowe. Głównie są to ubrania dla tych najmłodszych i ich rodziców oraz akcesoria.

Galeria zdjęć

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Z chęcią pomożemy osobom otwierającym butiki z odzieżą dziecięca w zatowarowaniu sklepu. Możemy zaprojektować indywidualne stylizacje dla dzieci klientów Coraz Lepszej firmy.

Opis firmy

Krawieckie atelier Lukrencja to miejsce, w którym każdy może poczuć jest jak projektant, zaprojektować ubranie zgodnie ze swoimi oczekiwaniami. Oferujemy również wszystkie przeróbki krawieckie. Największym osiągnięciem, przez które jesteśmy dumni z tego co robimy, to marka odzieżowa „Lukrencjakids”, to ciekawe niebanalne wzory i kolory. Znajdziecie w niej wesołe nadruki pozwalające dzieciom wyrazić swój nastrój, podkreślić budującą się dopiero osobowość, a przede wszystkim wyróżnić się wśród innych. Ubrania powstały z myślą o osobach ceniących sobie wygodę oraz lubiące bawić się moda. Ubrania te są dla osób dynamicznych , szalonych ciekawych świata oraz lubiących wyróżniać się z tłumu. Od spodni z miękkich materiałów, poprzez bluzy, a skończywszy na sukienkach, t-shirtach i tunikach. Nieocenioną zaletą naszych kolekcji jest możliwość dopasowania ubrań do siebie, za co odpowiada widoczna zabawa kolorem oraz printem . Ubrania dla dzieci i rodziców wszystko po to aby jeszcze bardziej byli bliżej siebie . Dzianinowy materiał to zarówno dla rodzica jak i dziecka gwarancja komfortu. Stawiamy na jakość materiału, odszycie i interesujące połączenia. Ubrania szyte są z najlepszych dzianin, produkowanych w Polsce Posiadają odpowiedni certyfikat – przyjazny dzieciom. Przyjemność małych szalonych brzdąców i zadowolenie u rodziców jest dla nas priorytetem.Tworzymy dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym jak i dla osób dorosłych, a zwłaszcza dla rodziców.

Osoba do kontaktu:

Justyna Małyszek

Adres:

Tadeusza Kościuszki 61
23-400 Biłgoraj

Dane firmy:

Krawieckie Atelier LUKRENCJA JUSTYNA MAŁYSZEK
Tadeusza Kościuszki 61
23-400 Biłgoraj
NIP: 918-212-84-13
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl